muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FIHA

15.10.2012 Avizované předvánoční turné zpěváka Václava Neckáře po halách v devíti českých a moravských městech nakonec neproběhne podle původního plánu. V polovině prosince zpěvák odehraje pouhé tři koncerty, zbylé jsou přeloženy na příští rok.
15.10.2012 Velmi kultivovaným způsobem vyjadřují členové mladé ostravské skupiny FiHa vztah ke svým oblíbeným hudebním interpretům. Na podzim roku 2009 připomněli 40. výročí vydání alba legendárních Beatles koncertem Abbey Road by FiHa.
24.4.2012 Poslední dubnový den proběhne již desátý ročník Zlínského majálesu. Ten se bude odehrávat na náměstí Míru a v několika zlínských klubech jako jsou Golem nebo Dílna 9472.
9.3.2012 Ostravská kytarovka FiHa před rokem zaujala debutovým albem We Are Angry...So What?! K němu před nedávnem natočila videoklip na skladbu Family, do kterého angažovala modelku Agátu Hanychovou.
22.4.2011 Hned dvě majálesové oslavy čekají v nejbližších dnech Ostravu. Hned ve středu 27. dubna nabídne zajímavý koncertní program Majáles Ostravské univerzity a přesně o týden později na něj naváže ještě Majáles Vysoké školy báňské.
28.3.2011 Kdo ví, kde by tahle kapela byla, kdyby pocházela z Prahy. Dost možná by zapadla mezi zdejší komunitu indie kapel a společným koncertováním by na sebe nabalovala zájem a pomalu se posouvala do centra pozornosti...
28.1.2011 V Ostravě už kytarovka FiHa patří mezi poměrně zavedené klubové kapely, zbytek republiky na její objevení teprve čeká. Kdo ví, třeba se to změní s debutovým albem We Are Angry...So What?!, které vychází právě dnes.
26.7.2010 Šestý ročník festivalu Štěrkovna Open Music bude probíhat tento pátek a sobotu v areálu štěrkovny na břehu hlučínského jezera. Vystoupí mimo jiné Olympic, Polemic, Anna K., Chinaski, Visací zámek, Švihadlo a další.
4.4.2010 Desátý ročník Sázavafestu, který se uskuteční od 5. do 7. srpna v Kácově, zatím ještě tají své headlinery, ale odkrývá alespoň sérii prvních potvrzených kapel včetně několika zahraničních.
4.4.2010 Koncem loňského roku vyhlásil Muzikus.cz společně s festivalem Sázavafest soutěž Sázavafest Battle. Celkem se přihlásilo 199 kapel, z nichž porota vybrala šestici finalistů, která byla pozvána k vystoupení na včerejším Jarním Sázavafestu v pražském KC Vltavská. A jak to dopadlo?

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.