muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FEST-NAMTE SE

8.7.2010 Třetí červencový víkend přinese druhý ročník jednoho z nejzajímavějších hudebních festivalů u nás, Creepy Teepee. Stejně jako loni se bude konat v neobvyklém prostředí nádvoří Jezuitské koleje v Kutné Hoře.
7.7.2010 Festival Bažant Pohoda 2010 štartuje už tento štvrtok 8. júla a preto je najvyšší čas vydať aj druhý diel našej rubriky Fest'namte se. Tým naväzujeme na minulotýždňové tipy na gitarové kapely, dnes zabočíme aj do elektroniky či reggae.
1.7.2010 Štrnásty ročník festivalu Bažant Pohoda otvorí na trenčianskom letisku svoje brány už o sedem dní. Predstaviť všetkých interpretov by bolo nemožné, napriek tomu predstavíme aspoň hŕstku z nich.
29.6.2010 Už tuto sobotu otevře své brány Rock for People. V areálu letiště Hradce Králové se na osmi scénách (o dvě více než loni) představí celkem 170 účinkujících, a to včetně horoucně očekávaných Muse.
20.5.2009 Nejen Moby, Jimmy Somerville, Speed Caravan, The New York Ska-Jazz Ensemble nebo Die Happy, ale i mladé talentované kapely se představí na letošním O2 Sázavafestu. Právě s ním jsme připravili vyhledávací soutěž Sázavafest Battle, která nyní představuje úspěšné finalisty.
23.7.2008 V Kácově na Kutnohorsku se na přelomu července a srpna uskuteční osmý ročník multižánrového Sázavafestu. K vidění zde bude Joan as Police Woman, Sean Kingston či kapely The Skatalites, Camouflage, The Young Gods nebo Client.
8.7.2008 Sedmý ročník festivalu Colours of Ostrava, oceněného v minulosti mimo jiné třikrát v anketě ALMA a dvakrát cenou Anděl, se bude konat od 10. do 13. července. Hlavními hvězdami jsou kromě zpěvačky Sinéad O'Connor také Happy Mondays, The Dandy Warhols nebo Goldfrapp.
26.6.2008 V ďalšom pokračovaní Fest'namte se predstavujeme interpretov, ktorí tento rok zahrajú na pražskom festivale Midnight Sun. Sú imi dánski Efterklang, ich krajania Valravn, islandská speváčka Hafdís Huld a fínske zoskupenie Regina.
27.2.2008 Festival V9kend Prague Music Weekend vypukne již tento čtvrtek, 28. února, je tedy na čase představit si nejen akci samotnou, ale i některé z performujících: Ellen Allien, Apparata, Daddyho G a DJe Krushe.
6.2.2008 Jak jsme vás již dříve informovali, festival Electronic Beats, který bude Veletržní palác hostit už druhým rokem, byl z původního termínu přesunut na tuto sobotu. Nyní máte možnost udělat si malý obrázek o skupinách na tomto festivalu vystupujících.

35-44 (44) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.