muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FEST-NAMTE SE

22.6.2011 O Praze se dá prohlásit spoustu věcí, ale jen těžko ji lze označit za město vyhlášené svými hudebními festivaly. Velké koncerty typu Radiohead či Green Day však naznačily její možnosti a letošní premiéra Prague City Festivalu ...
3.6.2011 Druhý červnový víkend bude patřit festivalu JamRock. Na dvou podiích se vystřídají jak stálice české hudební scény, tak i neméně kvalitní nováčci. Těšit se fanoušci mohou také na zástup zahraničních kapel: Die Happy, Reef, The Adicts, Trashtucada, Therion nebo Berserk Bastards.
19.4.2011 Pražský festival nové hudby a vizuálního umění Sperm se svým zaměřením, formou i nadžánrovými přesahy řadí k nejinovativnějším počinům na české festivalové mapě. Dávno už neplatí, že Sperm je jenom elektronika a eklektický záběr festivalu je vpravdě obdivuhodný.
14.7.2010 Colours of Ostrava, ktorý sa po prvý raz v jeho histórii vypredal, už tradične ponúkne od 15. do 18. 7. pestrú zmes hudby, zachytávajúc snáď všetky jej odtiene. Mimo headlinerov sa vo Fest'namte se pozrieme i na menej známe kapely.
8.7.2010 Třetí červencový víkend přinese druhý ročník jednoho z nejzajímavějších hudebních festivalů u nás, Creepy Teepee. Stejně jako loni se bude konat v neobvyklém prostředí nádvoří Jezuitské koleje v Kutné Hoře.
7.7.2010 Festival Bažant Pohoda 2010 štartuje už tento štvrtok 8. júla a preto je najvyšší čas vydať aj druhý diel našej rubriky Fest'namte se. Tým naväzujeme na minulotýždňové tipy na gitarové kapely, dnes zabočíme aj do elektroniky či reggae.
1.7.2010 Štrnásty ročník festivalu Bažant Pohoda otvorí na trenčianskom letisku svoje brány už o sedem dní. Predstaviť všetkých interpretov by bolo nemožné, napriek tomu predstavíme aspoň hŕstku z nich.
29.6.2010 Už tuto sobotu otevře své brány Rock for People. V areálu letiště Hradce Králové se na osmi scénách (o dvě více než loni) představí celkem 170 účinkujících, a to včetně horoucně očekávaných Muse.
20.5.2009 Nejen Moby, Jimmy Somerville, Speed Caravan, The New York Ska-Jazz Ensemble nebo Die Happy, ale i mladé talentované kapely se představí na letošním O2 Sázavafestu. Právě s ním jsme připravili vyhledávací soutěž Sázavafest Battle, která nyní představuje úspěšné finalisty.
23.7.2008 V Kácově na Kutnohorsku se na přelomu července a srpna uskuteční osmý ročník multižánrového Sázavafestu. K vidění zde bude Joan as Police Woman, Sean Kingston či kapely The Skatalites, Camouflage, The Young Gods nebo Client.

31-40 (44) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.