muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FEST-NAMTE SE

2.8.2013 Oslava tvrdého metalu – tak nějak by se v rychlosti dal popsat Brutal Assault. Areál josefovské pevnosti bude letos hostit už osmnáctý ročník přehlídky světové i domácí hard'n'heavy scény.
14.7.2013 Lákavé industriální prostředí bývalých dolů a železáren, islandská melancholie v podání Sigur Rós, britská zasněnost z pera The xx, písničkářská křehkost Damiena Rice, jazzové diblíkovství Jamieho Culluma a mnoho dalšího. To jsou Colours of Ostrava 2013.
10.7.2013 Mená ako Atoms For Peace, Nick Cave, Smashing Pumpkins či Kaiser Chiefs nemá príliš význam predstavovať. Len niekoľko hodín do začiatku sedemnásteho ročníka Pohody na trenčianskom letisku si teda predstavíme ďalších päť mien.
5.7.2013 Je vůbec domácím rockerům potřeba představovat tak populární festival, jako je Masters of Rock? Vždyť už hezkých pár let je nejnavštěvovanější tuzemskou hard and heavy akcí.
28.6.2013 Stalo se už tradicí, že první červencový týden patří festivalu Rock for People. Nejinak tomu bude i letos. Dá se říct, že po minulém, bouřkami poznamenaném ročníku festival přežil klinickou smrt a svůj nový život rozjíždí ve velkém stylu.
16.6.2013 Colours of Ostrava se i letos uskuteční v podmanivém industriálním prostředí Dolních Vítkovic. Představí se na nich Sigur Rós, The xx, The Knife, Damien Rice a mnoho dalších jmen všech žánrů a všech národností.
3.6.2013 Pohoda letos vytáhla opravdu velká esa. Jako jediný středoevropský festival zamluvila na trenčínské letiště nový projekt Thoma Yorkea Atoms For Peace, pozváním Nicka Cavea and the Bad Seeds se zařadila po bok velkých evropských festivalů.
12.7.2012 Desátý ročník open-air festivalu Masters of Rock startuje už dnes na obvyklém místě v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích. Návštěvníci se mohou těšit například na symfonické Nightwish, Within Temptation a Sirenia, příznivce starého rocku jistě potěší Thin Lizzy.
12.7.2012 V druhom dieli našich odporúčaní, ktoré by vám na ostravskom festivale nemali ujsť, prinášame Island, afrických vozíčkarov, ľahúčky letný jazz i jeho trúbkovú orientálnu verziu a dokonca aj izraelský indie pop.
5.7.2012 Colours of Ostrava aj tento rok prináša pestrý výber interpretov z celého sveta. Zoznámiť sa s výberom toho, čo ponúka festival hudobným dobrodruhom – objaviteľom, môžete v nasledujúcich riadkoch.

11-20 (44) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.