muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FEST-NAMTE SE

8.7.2008 Sedmý ročník festivalu Colours of Ostrava, oceněného v minulosti mimo jiné třikrát v anketě ALMA a dvakrát cenou Anděl, se bude konat od 10. do 13. července. Hlavními hvězdami jsou kromě zpěvačky Sinéad O'Connor také Happy Mondays, The Dandy Warhols nebo Goldfrapp.
26.6.2008 V ďalšom pokračovaní Fest'namte se predstavujeme interpretov, ktorí tento rok zahrajú na pražskom festivale Midnight Sun. Sú imi dánski Efterklang, ich krajania Valravn, islandská speváčka Hafdís Huld a fínske zoskupenie Regina.
27.2.2008 Festival V9kend Prague Music Weekend vypukne již tento čtvrtek, 28. února, je tedy na čase představit si nejen akci samotnou, ale i některé z performujících: Ellen Allien, Apparata, Daddyho G a DJe Krushe.
6.2.2008 Jak jsme vás již dříve informovali, festival Electronic Beats, který bude Veletržní palác hostit už druhým rokem, byl z původního termínu přesunut na tuto sobotu. Nyní máte možnost udělat si malý obrázek o skupinách na tomto festivalu vystupujících.

41-44 (44) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.