muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY

5.5.2013 Poslední zastávkou Majáles Open Airu bude Brno. Avizovaný line-up festivalu je až na několik výjimek totožný s tím, který organizátoři připravili pro předešlé akce v Hradci Králové a Praze. Zahrají například Monkey Business, Kryštof, Wohnout, Inekafe, Chinaski nebo Vypsaná Fixa.
3.5.2013 Putovní Majáles Open Air zavítal 30. dubna do pražské Stromovky. Na šesti pódiích zahrály čtyři desítky kapel a interpretů. Součástí programu bylo vyhlášení krále Majálesu a představení jednotlivých vysokých škol.
3.5.2013 Poslední dubnový den se každoročně nese ve víru filipojakubské noci, tedy upalování čarodějnic. V Brně měli lidé možnost strávit tento večer už pošesté v areálu brněnské Riviéry. Tentokrát za účasti kapel jako The Subways, Wanastowi Vjecy a spousty dalších.
2.5.2013 Jedna ze zásadních postav amerického minimalismu, Steve Reich, letos vystoupí na polském Open'eru a v doprovodu orchestru The Ensemble Modern předvede své dílo ze 70. let Music For 18 Musicians.
25.4.2013 Devátý ročník Pražského Majálesu se uskuteční 30. dubna v areálu parku Stromovka v Holešovicích. Hudební vystoupení budou probíhat na šesti pódiích, přičemž hned na dvou z nich se představí pouze mladé začínající kapely.

41-50 (401) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.