muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY

17.7.2012 Desátý ročník festivalu Masters of Rock je za námi. V první části galerie se můžete podívat na dva dny tohoto festivalu, kde vystoupili například Within Temptation, Edguy, Thin Lizzy, Exodus či Pain.
17.7.2012 Desátý ročník největšího metalového festivalu u nás opět do Vizovic přilákal desítky tisíc příznivců metalové hudby, těšících se na hudební zážitky a skvělé koncerty.
22.6.2012 Mestský letný festival Viva Musica! Už ôsmy rok rozoznieva centrum Bratislavy tónmi klasickej hudby, ale i jazzu a world music. Hudobné a herecké osobnosti spojí úvodný koncert venovaný zásadnej postave slovenskej kultúry, Jarovi Filipovi.
18.6.2012 Organizátoři zimní varianty festivalu Master sof Rock zveřejnili seznam kapel, které by měly tvořit kostru celého programu a také fungovat jako největší lákadlo.
15.6.2012 Druhý ročník Prague City Festivalu, na němž se měla představit světová jména jako Blink-182, Hadouken, White Lies, Lostprophets či Simple Plan se letos neuskuteční.
5.6.2012 Česká zastávka třetího ročníku evropské akce Metalfest se bude letos opět konat v Plzni v příjemném prostředí přírodního amfiteátru Lochotín.
30.5.2012 Pořadatelé třídenního víkendového festivalu na Dunajském ostrově ve Vídni konečně odhalili velkoučást line-upu. Tři jména si však nechávají zatím pro sebe a oznámí je až týden před festivalem.
5.5.2012 Více jak dvoutýdenní festival JazzFest Brno letos oslavil jedenáctý rok působnosti. Na pódiích Semilassa, Alterny anebo Bobycentra se také tentokrát pro milovníky jazzu představil opravdu světový festival.
1.5.2012 Už je jasné, že hlavním tahounem festivalu Masters of Rock nebude nikdo jiný, než finské hvězdy Nightwish. Kapela zavítá do Vizovic po třech letech představit své nové album Imaginaerum, ke kterému natočila i film.
26.4.2012 Letošní ročník VUT majálesu Brno proběhne třetího května v v areálu kolejí Pod Palackého vrchem. Festival bude mít 2 stage - na té zvané Starobrno zahrají Rybičky 48, držitelé ceny Anděl za kapelu roku Mandrage nebo španělští ska-punkeři The Locos.

91-100 (401) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.