muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY

17.7.2013 Jedenácté pokračování festivalu Masters of Rock je za námi a nastal čas právě uplynulý ročník zhodnotit. Na hlavním pódiu se v průběhu čtyř dnů vystřídalo více než 40 kapel.
15.6.2013 Vizovický festival Masters of Rock v uplynulých týdnech oznámil k radosti fanoušků účast několika dalších kapel, které doplní stávající line-up.
28.5.2013 Novozélandská speváčka Princess Chelsea sa po roku opäť zastaví v strednej Európe, aby tu predviedla svoj príjemný indie pop. V sprievode svojej kapely sa v júni objaví na festivaloch Valašský Špalíček, United Islands a samostatne aj v bratislavskom KC Dunaj.
26.5.2013 Lo-fi popový nostalgik Casiotone For The Painfully Alone (alias Owen Ashworth) sa nedávno vrátil na scénu pod menom Advance Base a jeden z jeho prvých koncertov v Európe sa odohrá v Česku, konkrétne na kutnohorskom festivale Creepy Teepee.
24.5.2013 Maďarský festival Sziget oznámil další headlinery. Vystoupí na něm Nick Cave and the Bad Seeds s aktuálním albem Push The Sky Away a také skotská kytarovka Franz Ferdinand.

11-20 (401) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.