muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY

20.8.2015 Řada koncertů festivalu soudobé vážné hudby Ostravské dny nabídne k poslechu více než 100 skladeb a 32 světových premiér. Vše se odehraje od 21. do 29. srpna v koncertních síních a jiných místech Ostravy.
5.8.2015 Obávaný déšť během celého festivalu Colours of Ostrava nepřišel, hudební úroda v oblasti world music, etna, jazzu a podobně byla i přesto hojná a zdravá. Nechyběla ani kulturní rozmanitost.
24.6.2015 Letní 28. ročník Expozice nové hudby s tématem „Procházení hudbou“ návštěvníky opět zavedl do brněnských koncertních sálů, těch obvyklých i netradičních, kde byl veden dialog hudby a prostoru, nebo kam naopak hudba přenesla místa a situace vzdálené.
4.6.2015 Součástí kampaně je speciální edice plechovek s hudebními styly a další Festivaly bez zábran.
25.5.2015 Nejdéle trvající přehlídka world music v Česku letos slaví plnoletost. Pořadatelé slibují doposud nejbohatší program. Na pódiích se objeví hvězdy jako Salif Keita, Lo Còr de la Plana, The Pyramids, Lula Pena a další.
19.3.2015 Jestli už jste se nabažili klasických festivalů, jejichž pódia bují na letištích, zkuste letos o prázdninách něco nového. Sbalte krosnu a vydejte se do rumunského Banátu, oblasti, kde žijí čeští krajané a kde se už čtvrtým rokem koná festival s pestrou dramaturgií.
16.8.2014 „Josefovská pevnost je skvělé místo pro konání metalového festivalu,“ psal jsem přesně před rokem po návratu z open-air akce Brutal Assault. Obdivoval jsem nádhernou atmosféru místa a zejména dobře vymyšlený areál.
6.11.2013 Vůbec poprvé ve své historii Praha hostila showcasový festival a hudební konferenci v jednom. Jak naše redakce proběhlou premiéru této jedinečné akce nesoucí název Nouvelle Prague hodnotí, se dozvíte v podrobné reportáži.
1.10.2013 Jednodenní mladší bráška zaběhnutého letního open-air festivalu Masters of Rock zveřejnil časový harmonogram vystoupení jednotlivých kapel, jež se odehraje 23. listopadu na zimním stadionu Luďka Čajky.
24.9.2013 Plzeňská zastávka putovního evropského Metalfestu dostává konkrétnější obrysy, byť datum stále jasné není. V přírodním amfiteátru Lochotín se představí jako hlavní headliner německé trio Rage.

1-10 (401) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.