muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2012

28.6.2012 Už zítra začíná na letišti ve slovenských Piešťanech festival Topfest. Program se však nakonec bude muset obejít bez jedné z hlavních hvězd, americké heavy-metalové formace Godsmack.
27.6.2012 Česká koncertní premiéra Petera Dohertyho se na královéhradeckém festivalu Rock for People neuskuteční. Britský hudebník tak dostál své pověsti, která jeho kariéru po dlouhé roky provází. Totiž že nikdy si nemůžete být předem jisti.
27.6.2012 V areálu holešovského zámku proběhl druhý ročník festivalu Holešovská regata. Příjemné počasí podtrhlo skvělou atmosféru festivalu. Podívejte se, v jakém duchu se nesl a čím překvapil návštěvníky. Vystoupili třeba Tomáš Klus, Čechomor, Mňága a žďorp nebo Mig 21.
26.6.2012 Krkonošské Kunčice nad Labem se v sobotu stanou dějištěm již jedenáctého Kunčice festu. Hlavními hosty tentokrát budou Monkey Business a slovenské kapely Inekafe a Horkýže slíže.
26.6.2012 Národní finále tradiční písničkářské soutěže Porta bude probíhat o tomto víkendu v lesním divadle v Řevnicích u Prahy. Třídenní program, který odstartuje v pátek, přivítá vedle soutěžících také několik hostů z řad známých hudebníků.
22.6.2012 Mestský letný festival Viva Musica! Už ôsmy rok rozoznieva centrum Bratislavy tónmi klasickej hudby, ale i jazzu a world music. Hudobné a herecké osobnosti spojí úvodný koncert venovaný zásadnej postave slovenskej kultúry, Jarovi Filipovi.
22.6.2012 Pohoda je slovenská kultúrna udalosť roka, o tom nie je už niekoľko ročníkov pochýb. Jedným z dôvodov, prečo to je tak, je skutočnosť, že dramaturgia festivalu pravidelne prináša príjemné prekvapenia aj hudobne podkutým návštevníkom.
21.6.2012 Folktronici DVA a punk-rockeři Pipes & Pints – to jsou dvě z kapel, které uzavírají line-up letošního ročníku Heineken Open’eru. Bude to vůbec poprvé, co největší polský festival přivítá kapely z Česka. Čtyřdenní akce vypukne už za necelé dva týdny.
20.6.2012 PoKe na hlavnú scénu priniesol klubové kapely a v komornej, no zároveň festivalovej atmosfére ukázal program, aký slovenským festivalom chýba. Preto sa do tehelne mohol pozrieť Peter Hook z Joy Division, Xiu Xiu Larsen alebo Astronautalis.
18.6.2012 Organizátoři zimní varianty festivalu Master sof Rock zveřejnili seznam kapel, které by měly tvořit kostru celého programu a také fungovat jako největší lákadlo.

61-70 (225) 

na začátek posounout vzad předešlé 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.