muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2012

16.8.2012 V druhej časti fotoreportu z poľského Off Festivalu ukážeme značnú časť headlinerov. Okrem Swans, Iggyho Popa so Stooges, Battles alebo The Twilight Sad sa tu objavujú aj dvaja členovia Sonic Youth - Kim Gordon i Thurston Moore.
15.8.2012 Podhradí Okoře v sobotu ožije dalším ročníkem stejnojmenného festivalu. Program sází jako obvykle na provařená jména z tuzemské popové scény.
15.8.2012 Aj tento rok prinášame fotogalériu z poľského festivalu Off. Ten do Katowíc priniesol množstvo zaujímavých mien, v prvej časti sa pozrieme na Converge, Kurt Vile & The Violators, Josh T. Pearsona, Alva Notu, Matthewa Herberta...
14.8.2012 Pro koho by nebyla lákavá myšlenka spojit dovolenou u moře s návštěvou hudebního festivalu? Letos už podruhé takovou možnost nabídlo Terraneo, festival pořádaný v oblíbeném chorvatském letovisku Šibenik. Vystoupili The XX, The Roots, Swans, The Vaccines a další.
5.8.2012 Poté, jaký dojem zanechal loňský Positivus Festival, byl návrat do lotyšské Salacgrīvy nepsanou nutností. Čerstvé hudební objevy se setkávají se známými klasiky z vod alternativy i mainstremu. Keane, Manic Street Preachers, Damien Rice nebo The Vaccines – to je jen pár jmen.
3.8.2012 Prvý ročník alt30 festivalu pod organizačnou taktovkou alt30collective sa začína dnes, v piatok 3. augusta a potrvá do nedele. Vo východoslovenských Čabinách zahrajú aj Planningtorock, Pictureplane či Molly Nllsson.
2.8.2012 Ačkoliv jménu týdenní akce, která každoročně svolává na pět tisíc věrných, vévodí film, ani letos nebylo o doprovodný program nouze. V Uherském Hradišti zahráli i DVA, Midi Lidi, Lenka Dusilová a Václav Havelka.
1.8.2012 Fluff Fest, unikátní hardcorový festival, který se každoročně koná na rokycanském letišti, opět nalákal značné množství lidí z různých koutů světa. Na podiích se představili například Verse, Pianos Become the Teeth, Light Bearer či kontroverzní Defeater.
31.7.2012 Berlin festival své hlavní trumfy letošního ročníku představil už na jaře. The Killers, Sigur Rós, Franz Ferdinand a mnoho dalších se vystřídají 7. a 8. září na scénách, které vyrostou na bývalém berlínském letišti Tempelhof.
31.7.2012 V minulém díle naší fotoreportáže z lotyšského Positivus Festivalu jsme sledovali festivalové dění prvního dne, tentokrát se zaměříme na festivalový den druhý...

11-20 (225) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.