muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2011

15.6.2011 O lotyšském Postitivus Festivalu jsme informovali už v březnu, kdy byla známa jména prvních vystupujících na jeho letošním ročníku. Od té doby se program rozšířil o další zavedená i vycházející jména jak populární, tak především alternativní hudby.
10.6.2011 Zatímco červencový Masters of Rock už má dávno o headlinerech a programu jasno, začíná se pomalu ukazovat, jaké kapely se objeví 26. listopadu na jednodenní variantě tohoto festivalu.
7.6.2011 Vítězové soutěže kapel Sázavafest Battle jsou konečně kompletní. Po kapelách Sonicates a SilesiJAH All Stars, které jako své favority určila porota, známe také jméno vítěze fanouškovského hlasování.
3.6.2011 Druhý červnový víkend bude patřit festivalu JamRock. Na dvou podiích se vystřídají jak stálice české hudební scény, tak i neméně kvalitní nováčci. Těšit se fanoušci mohou také na zástup zahraničních kapel: Die Happy, Reef, The Adicts, Trashtucada, Therion nebo Berserk Bastards.
2.6.2011 Posledný deň hudobného raja na zemi, barcelonského festivalu Primavera Sound, taktiež priniesol zručne namiešaný koktejl kvalitného popu, alternatívneho hluku i indie senzácii.
2.6.2011 Za dva měsíce odstartuje v Katowicích 6. ročník OFF Festivalu. Na programovou soupisku akce se vešlo ještě několik posledních jmen včetně těch zahraničních; jejich zveřejněním však můžeme line-up pro tento rok považovat za kompletní.
1.6.2011 Není festival jako festival. Důkazem budiž třeba Festival italsko-českého přátelství - akce, která se chystá na zítřejší odpoledne a večer na pražské Staroměstské náměstí.
31.5.2011 Festival Respect zanedlouho opět potěší milovníky ethnické hudby a world music. Převážně zahraničními hosty nabitá přehlídka legend i vycházejících objevů world music se uskuteční o příštím víkendu jako obvykle na pražském ostrově Štvanice.
31.5.2011 Primavera Sound. Festival, ktorý prináša aktuálne hudobné trendy, kultové kapely ovplyvňujúce podobu hudby viac ako 30 rokov, i najčerstvejších, vizionárov na prahu kariéry, počas niekoľkých dní ponúka všetko, po čom alternatívne ucho túži.
27.5.2011 Britská popová písničkářka Kate Nash je další potvrzenou hvězdou festivalu Rock for People, který bude probíhat od 3. do 7. července v Hradci Králové.

91-100 (225) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.