muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2011

24.6.2011 Po včerejší zahajovací klubové noci se dnes naplno rozjede festival United Islands of Prague. Po dva dny bude hudba znít na Střeleckém ostrově, Kampě, Žofíně a dalších přilehlých místech. Samozřejmostí i v letošním roce zůstává vstup zdarma.
23.6.2011 Jubilejní dvacátý ročník čeká o nadcházejícím víkendu multikulturní festival Okolo Třeboně. Od pátku 24. do pondělka 27. června bude ve stejnojmenném jihočeském městě připraven hudební, divadelní, ale také bohatý doprovodný program.
23.6.2011 Osmý ročník festivalu 7 a 1/2 Fest se uskuteční tuto sobotu v plaveckém areálu v Zábřehu na Moravě. Programu budou jako tradičně vévodit zástupci domácí klubové scény, podpořeni populárními mainstreamovými jmény z jedné a místními kapelami z druhé strany.
23.6.2011 Poslední dobou hojně diskutované personální změny v kutnohorské Galerii Středočeského kraje mají dopad i na festival Creepy Teepee. GASK jako takový se na akci nadále nebude podílet a dosavadní produkční a dramaturgický tým pokračuje na vlastní triko.
23.6.2011 Ve Starých Ždánicích na Pardubicku za měsíc vypukne další ročník převážně drum’n’bassového Let it Roll Open Air Festivalu. Vůbec poprvé mu přitom bude předcházet také jeho slovenská obdoba a nadto ještě pražský klubový warm-up.
22.6.2011 Návštěvníci festivalu Colours of Ostrava budou muset oželet vystoupení africké pěvecké hvězdy Youssou N´Doura, který ze zdravotních důvodů náhle zrušil část evropského turné. Místo něj se pořadatelům podařilo sehnat jiného významného afrického muzikanta, Salifa Keitu.
22.6.2011 Už o tomto víkendu se na fotbalovém stadionu Borek v Třinci uskuteční devatenáctý ročník festivalu Noc plná hvězd. Zahraničními headlinery budou Mr. Big, Gamma Ray, Pro-Pain a Wizard.
22.6.2011 O Praze se dá prohlásit spoustu věcí, ale jen těžko ji lze označit za město vyhlášené svými hudebními festivaly. Velké koncerty typu Radiohead či Green Day však naznačily její možnosti a letošní premiéra Prague City Festivalu ...
21.6.2011 Dechovka i techno, diskotékoví hrdinové 80. let i současná alternativa – i takové kontrasty se dají vysledovat v programu Donauinselfestu. Osmadvacátý ročník největšího rakouského festivalu se vstupem zdarma bude probíhat od pátku do neděle na ostrově Donainsel ve Vídni.
20.6.2011 Areál zámku v Holešově na Kroměřížsku bude v sobotu hostit nový festival Holešovská regata. Mezi hlavní lákadla prvního ročníku patří No Name, Divokej Bill, zpěvačka Anna K., Děda Mládek Illegal Band nebo skupina Chinaski.

81-90 (225) 

na začátek posounout vzad předešlé 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.