muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2010

15.5.2010 Začátkem srpna proběhne v polských Katowicích pátý ročník Off Festivalu, který příznivcům nezávislé muziky nabídne nejenže nejsilnější program ve své historii, ale taky jeden z nejslibnějších line-upů v okolních zemích.
6.5.2010 Snad ani nemá cenu tvořit statistiku, kolikrát už se Open Air Festival Trutnov uskutečnil „naposledy“ na svém tradičním místě v amfiteátru Na Bojišti. A stěhování se nekoná ani letos, kdy se festival uskuteční mezi 19. a 22. srpnem.
4.5.2010 Kings of Convenience, Kele Okereke z Bloc Party, Massive Attack, Goldfrapp, DJ Shadow, The XX nebo Foals – to je jen zlomek interpretů, kteří už před časem potvrdili svou účast na německém Melt! Festivalu. Další várka na sebe nenechala dlouho čekat a přináší mezi jinými i trojici dalších headlinerů.
3.5.2010 V amfiteátru na Konopišti u Benešova v sobotu vypukne devatenáctý ročník přehlídky Folkový kvítek. Prostor dostanou opět jak zavedená jména domácí folkové, country a trampské hudby, tak i začínající muzikanti.
3.5.2010 Už tento pátek se do Prahy po roce a půl vrátí festival Electronic Beats. V tradičním prostředí holešovického Veletržního paláce uvede jako své hlavní lákadlo americkou experimentálně-electropopovou formaci Hot Chip.
2.5.2010 Každý z šestice Panda Bear, Dan Deacon, Fuck Buttons, Xiu Xiu, Deerhoof a Max Tundra by si bez pochýb zaslúžil podobne veľký samostatný članok. Takto ich tu máme pekne pokope, aj so silným odkazom Joy Division.
2.5.2010 Hlavním headlinerem letošního ročníku festivalu Rock for People bude jedna z nejpopulárnějších britských kapel současnosti, Muse. Trojice se v Hradci Králové zastaví v rámci festivalové série koncertů k loňskému albu The Resistance.
1.5.2010 Německá metropole a zvlášť bývalé západoberlínské letiště Templehof ožije o druhém zářijovém víkendu šestým ročníkem Berlin Festivalu. Na jedné otevřené a dvou krytých scénách si na své přijdou příznivci současné elektronické hudby, ale taky indie-rocku.
30.4.2010 Spolu s Pohodou určite nazásadnejší slovenský festival, bratislavský Wilsonic si dá ročnú pauzu. Medzi dôvody patrí nízka účasť divákov na vlaňajšom ročníku, vyššie náklady a vysoká finančná strata.
30.4.2010 Již 21. ročník studentských oslav Majáles proběhl 24. dubna v plzeňském Amfiteátru Lochotín. Mezi jinými zahráli V3Ska, Kurtizány z 25. avenue, the.switch, Tleskač, Marie Rottrová, Status Praesents, UDG, Kryštof, Znouzectnost, Fast Food Orchestra a Horkýže Slíže.

91-100 (203) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.