muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2010

31.5.2010 Ani letos nebude o prvním červnovém víkendu festivalová mapa ochuzena o Zámostí. Již čtrnáctý ročník festivalu bude probíhat tento pátek a sobotu na podzámecké nivě v Třebíči. Hrát se bude na dvou koncertních a scénách a jedné DJské.
26.5.2010 Už to vypadalo, že se Orange Warsaw Festival díky ekonomické krizi letos neuskuteční. Nakonec ale přeci jen ve festivalovém kalendáři našich severních sousedů chybět nebude.
25.5.2010 Už o příštím víkendu vypukne v polském Krakově druhý ročník Selector festivalu, orientovaného především na elektronickou hudbu a nové trendy. Headlinery budou elektroničtí dinosauři Faithless a Thievery Corporation.
25.5.2010 Třináctý ročník festivalu Poličské Rockoupání bude probíhat tento pátek a sobotu v areálu koupaliště v Poličce. Hrát se bude na dvou koncertních scénách a jedné elektronické, zasvěcené především jungle.
25.5.2010 V podhradí Točníku bude v pátek a sobotu probíhat jubilejní desáté dostavení milovníků karibské muziky, festival Reggae Meeting, který se ani tentokrát nevzdá své tradice a nabídne vstup zdarma.
21.5.2010 Polský festival Heineken Open’er pomalu finišuje s letošním line-upem. Čtvrtým a zároveň posledním z hlavních headlinerů jednotlivých festivalových dnů je vedle Pearl Jam, Kasabian a Massive Attack „superkapela“ The Dead Weather
20.5.2010 Už jen necelý měsíc zbývá do šestého ročníku jedné z největších hudebních akcí v Rakousku, festivalu Nova Rock, mezi jehož letošní headlinery budou patřit kapely Green Day, Rammstein, The Prodigy, Wolfmother nebo Beatsteaks.
18.5.2010 Pokud stále nemáte plány na nadcházející víkend a chtěli byste si udělat výlet na festival, pak je zde jeden tip: už po devětadvacáté se v Hauzenbergu poblíž bavoského Pasova a tedy i česko-německých hranic uskuteční festival Pfingst Open Air.
18.5.2010 Po Röyksopp, The Subways, Robots in Disguise, Loonaloop a početnej skupine lokálnych interpretov láka nový, v súčasnosti už asi druhý najväčši slovenský festival na ďalšie zahraničné meno - Parov Stelar.
17.5.2010 Poněkud netradiční hudební spojení letos čeká návštěvníky slovenského festivalu Topfest. Vedle hlavního programu, kterému budou dominovat metalisté Megadeth a Cavalera Conspiracy, rockoví veteráni Status Quo nebo kapely Kabát a Inekafe, totiž pořadatelé lákají i na taneční hudbu.

81-90 (203) 

na začátek posounout vzad předešlé 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.