muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2010

22.7.2010 Po dvou úvodních dnech už byla Gdynia řádně rozjetá. Přišla sobota a s ní Kasabian, Regina Spektor, Hot Chip nebo Skunk Anansie a konečně neděle s The Dead Weather, Kings of Convenience, Nasem a Damianem Marleyem, The Hives nebo Fatboy Slimem.
21.7.2010 Kutnohorská GASK zorganizovala pod kurátorskou taktovkou A.M. 180 Collective už druhý ročník festivalu Creepy Teepee. V našom prvom fotoreporte sa pozrieme, ako vyzerali napríklad Former Ghosts, Vivian Girls, Toro y Moi, Male Bonding a ďalší interpreti z prvých dvoch dní.
21.7.2010 Ani letošní šestatřicátý ročník festivalu Letní filmová škola, který se bude odehrávat od 23. července do 1. srpna v Uherském Hradišti, nebude ochuzen o doprovodný hudební program.
20.7.2010 Zavedenený taneční festival Summer of Love, tak samo jako česká mutace Creamfields, pro letošek z mapy letních akcí mizí. Alespoň o nadcházejícím víkendu ale budou mít tancechtiví z čeho vybírat.
20.7.2010 Areál pod hradem v Kadani na Chomutovsku přivítá tuto sobotu sedmý ročník festivalu Vysmáté léto. Hlavními headlinery letošního ročníku budou stálice českých klubových a festivalových pódií, finští rockeři Waltari, kteří představí své loňské album Below Zero.
20.7.2010 Najväčším letným festivalom v „Československu“ aj po tomto lete ostáva trenčianska Pohoda. Nezmenilo na tom nič, dokonca ani obmedzenie kapacity na 30 tisíc ľudí, hoci ani tá nebola tak úplne naplnená, chýbalo predať niečo cez 50 lístkov.
15.7.2010 V druhej časti obsiahleho fotoreportu z tohtoročnej Pohody sa obzrieme za interpretmi ako José González, Scissor Sisters, The xx, múm, Juliette Lewis, These New Puritans, Japandroids, Vivian Girls alebo Leftfield. Samozrejme, je toho o mnoho viac, tak nech sa páči.
14.7.2010 Výraz zajebiście Poláci použijí, když o něčem chtějí říct, že je to fakt hustý, skvělý, cool. Výraz zajebiście přesně vystihuje, jak bylo na letošním Open’eru. V první části se ohlédneme za koncerty pearl Jam, Yeasayer, Die Antwoord, Empire of the Sun, Mando Diao nebo Klaxons.
12.7.2010 Jedním z nejambicióznějších nováčků na festivalové mapě je letos akce s prostým všeříkajícím názvem: Open Air Festival. Uskuteční se od 12. do 14. srpna v Panenském Týnci nedaleko Prahy a nabídne plejádu populárních domácích kapel a navrch několik lákavých zahrančiních headlinerů.
11.7.2010 Najväčšia kultúrna udalosť na Slovensku má za sebou svoj štrnásty ročník. Ešte predtým, než z Bažant Pohody prinesieme report, ponúkame takmer stovku fotografií zo štvrtkových a piatkových koncertov.

51-60 (203) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.