muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2010

26.7.2010 Dva domácí festivaly, které byly avizovány na srpen, se v tomto roce neuskuteční. Z důvodu insolvence pořádající agentury byl zrušen festival Music Shock a z důvodu vysokých finančních nároků na pronájem prostranství se neuskuteční festival Okoř.
25.7.2010 Šestý ročník ska-punkového festivalu Mighty Sounds letos proběhl premiérově na ploše táborského letiště. V první části fotogalerie nabízíme snímky z koncertů Donots, The Busters, Irie Révoltés, La Phaze, ale i mnoha domácích kapel.
25.7.2010 Jednoznačně největší hudební svátek v Moravskoslezském kraji - world music festival Colours of Ostrava - se letos již po deváté konal v dnes již tradičním areálu ostravského výstaviště Černá Louka a Slezskoostravského hradu.
25.7.2010 Letných festivalov v našich končinách pribúda každým rokom ako húb po daždi. Niektoré vydržia fungovať pár rokov, niektoré po dvoch, troch ročníkoch skončia. Ich najväčším problémom je asi to, že sa v podstate od tých druhých výrazne neodlišujú.
25.7.2010 V druhom, ešte obsiahlejšom fotoreporte z kutnohorského Creepy Teepee máte možnosť vidieť napríklad Chrisa Garneaua, These Are Powers, A Grave With No Name, Captain Ahab, Nadja, Ecstatic Sunshine alebo Silk Flowers. Nech sa páči.
25.7.2010 Není pochyb, že letošní šestnáctý ročník festivalu Rock for People přivezl do Hradce Králové opět nejsilnější line-up ve své historii. Muse, The Prodigy, Billy Talent, Editors, Morcheeba nebo The Subways – ti všichni se nejenže vystřídali na jeho pódiích, ale také se objevují v naší fotogalerii.
24.7.2010 Počasie plné slnka, striekajúce hasičské autá, pobehujúce deti a snaha vybojovať si aspoň kúsok priestoru v tieni. Ale hlavne všade samé usmievavé tváre užívajúce si pohodu. Tak nejak to vyzeralo aj tretí festivalový deň Bažant Pohody.
23.7.2010 Poměrně nováčkem mezi evropskými festivaly je Berlin festival, který v těchto dnech postupně odkrývá svou konečnou podobu. Jeho teprve pátý ročník nabídne na bývalém letišti německé metropole pestrý a poměrně hvězdný line-up.
22.7.2010 Už jen pouhý měsíc zbývá do jubilejního desátého ročníku jednoho z největších festivalů v Rakousku, Frequency. Třídenní program, během kterého se na šesti scénách vystřídá přibližně stovka účinkujících v čele s headlineující trojkou Muse/Massive Attack/Die Toten Hosen vypukne 19. srpna.
22.7.2010 Jubilejní pětadvacátý ročník festivalu Folkové prázdniny vypukne tuto sobotu v Náměšti nad Oslavou. Přehlídka, která ve své dramaturgii dává prostor domácímu i zahraničnímu folku, folklóru a world music, potrvá i tentokrát osm dnů a obsadí historické centrum města v čele se zámeckým parkem.

41-50 (203) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.