muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2010

3.8.2010 Harrachov se o tomto víkendu stane dějištěm patnáctého ročníku festivalu Keltská noc. Během dvoudenního programu se zde vystřídají bezmála tři desítky kapel. Tradičně budou převažovat domácí, program ale zpestří i hosté z okolních zemí.
3.8.2010 Po pětici dnes už tradičních zastávek putovního festivalu České hrady.cz přichází letos poprvé i jeho moravsko-slezská obdoba, Moravské hrady.cz. Během tří závěrečných prázdninových víkendů zavítá na hrady Bouzov, Veveří a na zámek v Hradci nad Moravicí.
2.8.2010 Alternativa bez žánrového omezení, tak by se dala ve stručnosti charakterizovat dramaturgie festivalu Beseda u bigbítu. V pořadí už osmnáctý ročník proběhne tento pátek a sobotu na tradičním místě v Topolovém hájku v Tasově u Veselí nad Moravou.
1.8.2010 Desáté jubileum letos oslaví festival Sázavafest, který proběhne od 5. do 7. srpna v Kácově. Mezi hlavní tahouny se zařadí finští rockoví kabaretiéři Leningrad Cowboys, američtí nu-metalisté Papa Roach, balkánská dechovka Boban i Marko Markovic Orkestar ze Srbska, ale taky náš rodák Ivan Král.
31.7.2010 Po loňské premiéře na rokycanském letišti nebude ani v tomto roce na festivalové mapě chybět převážně drum’n’bassový Pig Fest Open Air. Proběhne už o příštím víkendu, v pátek 6. a sobotu 7. srpna, na novém místě v přírodního areálu Ostrov v Příchovicích u Přeštic.
29.7.2010 Dalším zajímavým festivalem, který proběhne na dosah od našich hranic, bude německý Highfield. Jeho třináctý ročník se bude konat od 20. do 22. srpna na novém místě na poloostrově Magdeborner u jezera Störmthaler See, které najdete poblíž Lipska.
29.7.2010 Pátý ročník polského Coke Live Music Festivalu proběhne 20. a 21. srpna na tradičním místě v areálu leteckého muzea v Krakově. Jak bylo oznámeno už před několika měsíci, headlinery festivalu letos budou formace Muse, N.E.R.D. a The Chemical Brothers.
27.7.2010 Druhá polovina word music festivalu Colours of Ostrava se nesla v poněkud deštivějším duchu než první dva dny, ale ani to nezabránilo The Cranberries, Regině Spektor ani ďáblu Iggy Popovi v hraní.
26.7.2010 Šestý ročník festivalu Štěrkovna Open Music bude probíhat tento pátek a sobotu v areálu štěrkovny na břehu hlučínského jezera. Vystoupí mimo jiné Olympic, Polemic, Anna K., Chinaski, Visací zámek, Švihadlo a další.
26.7.2010 Na Malé Skále na Liberecku vypukne už tento čtvrtek osmnáctý ročník festivalu Benátská noc. Oproti původně ohlášenému programu však na poslední chvíli dochází k několika drobným změnám.

31-40 (203) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.