muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2010

29.4.2010 Program najväčšieho slovenského festivalu Pohoda sa začína pomaly uzatvárať, podľa slov jeho organizátora Michala Kaščáka je už hotový z 85 percent. Medzi potvrdených interpretov pribudli dalšie mená.
27.4.2010 Už (na své poměry) relativně dlouho se u nás neukázali Kosheen, ale nebojte, Open Air Festival to jistí. Populární Britové zde budou mít zastoupení v podobě dvojice Decoder a Substance, kteří se – byť bez doprovodu zpěvačky Sian Evans – představí v DJském setu.
27.4.2010 Vůbec první česká zastávka putovního festivalu Sonisphere mění místo svého konání. Namísto původně avizovaného letiště v Hradčanech u Mimoně se uskuteční na letišti ve středočeských Milovicích, kde se každoročně koná také festival Votvírák.
27.4.2010 The Prodigy, Morcheeba, Skunk Anansie, NOFX, Tricky, Archive, Does It Offend You, Yeah?, Juliette Lewis, Jello Biafra & Guantanamo School of Medicine, Gallows… a teď taky Editors, The Subways, Persiana Jones, Skindred a další.
22.4.2010 Na sklonku letních prázdnin, od 26. do 29. srpna, bude v areálu bývalých uhelných dolů v polských Katowicích probíhat pátý ročník festivalu nezávislé, především elektronické hudby Nowa Muzyka.
22.4.2010 Po čase se s novými přírustky svého line-upu hlásí rakouský Frequency festival. Už před časem byli ohlášeni Muse, Billy Talent, La Roux, Skunk Anansie, The Specials, NOFX, Bad Religion, Portugal. The Man nebo Mumford & Sons, ke kterým teď přibývá bezmála dvacet dalších jmen.
15.4.2010 Po jménech jako Muse, Iron Maiden, Kasabian, Faithless nebo Billy Talent se maďarský festival Sziget vytasil s další várkou účinkujících. Silné zastoupení má mezi nimi world music, nechybí ale ani rock nebo elektronika.
14.4.2010 Trenčianska Pohoda rozširuje rady svojich headlinerov. Do line-upu najväčšieho slovenského festivalu pribudli napríklad glam-popoví Scissor Sisters, elektronickí Autechre, indie-taneční Friendly Fires alebo Max Romeo.
13.4.2010 Uznávaná kanadská experimentálně-rocková kapela Broken Social Scene vydá 4. května své čtvrté album Forgiveness Rock Record. O necelé tři týdny později se pak v rámci doprovodného evropského turné zastaví v rakouském Linci na tamním Linzfestu.
11.4.2010 Súrodenecké festivaly Szigetu - Volt a Balaton Sound a Hegyalja Fesztivál potvrdzujú ďalšie kapely, ktoré zavítajú počas letnej festivalovej sezóny do Maďarska. Časť svojho line-upu má zverejnený aj Hegyalia festival.

101-110 (203) 

na začátek posounout vzad předešlé 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.