muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2010

30.8.2010 Již 23. ročník "českého Woodstocku" se opět konal v trutnovském areálu Na Bojišti. V průběhu čtyř dnů zde zahráli například Manic Street Preachers, Asian Dub Foundation, Senser, The Glitter Band, Irie Révoltés či Arch Enemy.
24.8.2010 Minulý víkend začal na piešťanskom letisku známom festivalom Hodokvas, ktorý skončil pred dvoma rokmi písať históriu nový slovenský festival – Grape. V sobotu sa o vyvrcholenie postarala elektronická formácia Röyksoop a nu-jazzový Parov Stelar Band.
23.8.2010 OFF představuje na středoevropské festivalové mapě oázu, kde se střetávají reprezentanti alternativní a nezávislé muziky napříč žánry. Dolina Trzech Stawów, park obklopující jižní a východní část centra Katowic, přivítala Flaming Lips, Dinosaur Jr. nebo Tindersticks.
19.8.2010 Poslední prázdninová sobota bude v Kolíně patřit čtrnáctému ročník festivalu Natruc. Tradiční dějiště na Kmochově ostrově letos kromě domácích kapel přivítá i dva hosty ze zahraničí: českými pódii ověřené punk-rockery Green Frog Feet z Německa a indie-rockové melancholiky Aim z Itálie.
19.8.2010 V pátek 27. a sobotu 28. srpna proběhne v západočeské metropoli Pilsner Fest, neboli slavnosti plzeňského pivovaru. Jeho areál se stane i samotným dějištěm celé akce a vstup na ni bude tak jako v předchozích letech zdarma.
18.8.2010 Po nedávném OFF Festivalu a blížícím se festivalu Nowa Muzyka budou polské Katowice hostit další zajímavou akci. Festival Ars Cameralis bude probíhat od 6. do 29. listopadu a jak je patrné už ze soupisky prvních ohlášených vystupujích, potěšen bude nejeden fanoušek alternativní hudby.
18.8.2010 První ročník Old Punx Festu proběhl uplynulý víkend v zahradách zbirovského zámku. Koncept spočíval v pozváni těch punkových kapel, které hrají alespoň 18 let. Z Česka a Slovenska tak zahráli Tři sestry, z Británie The Lurkers, The Vibrators nebo Sham 69.
17.8.2010 Třiačtyřicátý ročník Vizovického Trnkobraní bude probíhat od pátku do neděle ve Vizovicích. Návštěvníky ani letos nemine příliv slivovice, ostatně akce se koná v areálu likérky Rudolf Jelínek, tradiční soutěž v pojídání švestkových knedlíků, jarmark řemesel, ale ani hudební program.
17.8.2010 Mladá dance-punková formace Bang! Bang! Eche! z Nového Zélandu, s jejímž živelným koncertem jste se mohli setkat třeba na letošní Pohodě v Trenčíně, se jen pár dnů před startem festivalu Telcsummer stává jeho headlinerem.
16.8.2010 Ani tentokrát nebude v Mnichovicích nedaleko Prahy v poslední prázdninovou sobotu chybět festival Rockování. Jednodenní akce se v tomto roce uskuteční již popáté a stejně jako v předchozích letech na ní vystoupí jak kapely obecně známé, tak i kapely místní a vycházející.

11-20 (203) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.