muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2010

13.1.2011 O výsledcích hlasování v druhém ročníku European Festival Awards je rozhodnuto. Ceny byly předány včera večer v rámci festivalu Eurosonic v nizozemském Groningenu a tu v hlavní kategorii, Best Major Festival, obhájil polský Heineken Open’er.
24.11.2010 Druhý ročník evropských festivalových cen vstoupil do druhé fáze. Dnes v poledne pořadatelé ankety o nejpopulárnější evropské festivaly představili pro každé kategorii desítku užších nominací, které vzešly z fanouškovského hlasování.
27.10.2010 Sintra je to, čomu sa hovorí malebné mestečko ako z rozprávky. Historické UNESCO centrum obkolesujú kopce a na kopcoch hrady, zámky. V uplynulých dňoch však mesto kúsok od Lisabonu výnimočne nepriťahovalo návštevníkov historickými pamiatkami, ale hudbou.
22.10.2010 Už podruhé se hudební a festivaloví fanoušci mohou zapojit do hlasování v cenách European Festival Awards. Pokud se vaši favorité dostali do širších nominací, můžete je do 23. listopadu podpořit a pomoci jim tak k případnému umístění v užších nominacích.
30.9.2010 Jihomoravský Mikulov se v polovině srpna stal již podvanácté hostitelem festivalu Eurotrialog. Zahráli zde třeba i Už jsme doma, Plastic People of the Universe, Chór vážských muzikantov, Traband nebo Poletíme?.
17.9.2010 Berlin Festival bol festivalom prvých dojmov. Prvý dojem z grafiky, prvých potvrdených kapiel ako Editors, Fever Ray, Caribou alebo Lali Puna, i samotnej akcie po príchode na ňu boli viac, ako pozitívne. No s výnimkou layoutu všetky elementy postupne zhorkli.
3.9.2010 Pragokoncert na podzim vedle samostatných koncertů nabídne i tři metalové festivaly: Heidenfest v pražském Abatonu, Zimní Masters of Rock ve zlínské Novestě a Thrashfest v pražském KC Vltavská.
1.9.2010 Psal se 8. červen 2001, kdy ve vídeňské Areně vypukl první ročník festivalu, který dostal název Frequency. Tehdejší komorní akce se s její nynější podobou dá asi jen těžko srovnávat. Jubilejní 10. ročník headlineovali Muse, Massive Attack a Die Toten Hosen.
31.8.2010 První část ohlédnutí za letošním OFF Festivalem jsme utnuli ve čase druhého, sobotního večera. Polské Katowice v tu dobu měly za sebou Tindersticks, The Fall, FM Belfast nebo Tunng a atmosféra byla příjemně rozjetá.
30.8.2010 Od pátku 3. do neděle 5. září budou v Havířově probíhat tradiční hornické slavnosti a ani letos nebude jejich hudební program ochuzen o vystoupení několika zahraničních headlinerů. Těmi hlavními budou švédští Europe.

1-10 (203) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.