muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2008

9.12.2008 Stimul jsme v říjnu opouštěli doprovázeni tóny freak folkařů Animal Collective, závěr letošního ročníku multižánrového festivalu obstarali v Arše 15. listopadu Kieran Hebden and Steve Reid, The Twilight Sad a Mogwai.
8.12.2008 Už 9. ročník Nextu, festivalu hudby, prekonávajúcej zažité hranice ponúka opäť niekoľko hudobných prekvapení, tentoraz v trojdňovom vianočnom vydaní.
19.11.2008 Letos se mamutí akce Electronic Beats smrskla na menší výpravu do tří evropských měst. Reportáž z Vídně nabídl kolega Filip Drábek, teď je čas na mě, abych dokázal, že Red Snapper, Hercules and Love Affair, Róisín Murphy, The Orb a Mr. Oizo dovedli na pražském dílu série vytvořit velmi dobrou atmosféru.
18.11.2008 V pátek večer zavítal do pražského Veletržního paláce festival Electronic Beats, mezi jehož hlavní tahouny patřila zpěvačka Roisin Murphy a skupina The Orb. Krom toho se představili také Hercules and Love Affair, Mr. Oizo, Red Snapper či domácí Cartonnage.
13.11.2008 Róisín Murphy a The Orb budou hlavními headlinery festivalu Electronic Beats. Třetí pokračování této akce se odehraje již tento pátek ve Veletržním paláci.
30.9.2008 Při příležitosti zahájení nového akademického roku se ve středu 8. října v areálu vysokoškolských kolejí na pražském Strahově již pojedenácté uskuteční festival Strahov Open Air.
12.9.2008 Jeho unikátny hlasový prejav je jedným z najdrahocennejších pokladov hudobného sveta. Je držiteľom siedmych ocenení Grammy a zároveň jediným spevákom, ktorý dostal Grammy v troch kategóriách - jazz, pop, aj R&B. Al Jarreau.
7.9.2008 Ve fotogalerii z druhého dne desátého ročníku mikulovského festivalu Eurotrialog se můžete podívat na záběry z koncertů skupin Swordfishtrombones, Oswald Schneider, 100°C, Budoár staré dámy, Nuck Chorris Gang, nebo třeba z vystoupení Vladimíra Václavka s Milošem Dvořáčkem.
6.9.2008 Letos Semtex Culture oslavil polokulaté páté jubileum a ve dvou rovinách se od klasického festivalového formátu více přiklonil k tanečním open-air partiesZahrát k tomu přijel mimo jiné Jamajčan Shaggy s kapelou nebo britští Kosheen.
5.9.2008 Jubilejní desátý ročník festivalu Eurotrialog se uskutečnil o uplynulém víkendu v Mikulově. Ve fotogalerii z prvního dne nabízíme ohlédnutí za jedinečným setem Už jsme doma a F.P.B., koncerty Jana Budaře, ale také skupin OTK, Psí Vojáci nebo The Bombers.

1-10 (230) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.