muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2007

13.8.2007 S aktuálními festivalovými tipy zabrousíme k sousedům rakouským, polským i slovenským. Samozřejmě si ale posvítíme i na akce domácí…
9.8.2007 Již příští sobotu proběhne na pardubickém závodišti jedenáctý ročník festivalu Summer of Love, tentokrát nesoucí podtitul Open Your Mind. I letos si festival přichystal několik českých premiér, mezi které se zařadí třeba koncerty projektů Audio Bullys či Ellen Allien & Apparat, nebo DJ set Joirise Voorna.
9.8.2007 Za devět let své existence si festival Hradhouse vybudoval pevnou pozici na tuzemské hudební scéně a z malé letní undergroundové akce se vyšvihl na největší moravskou akci svého druhu. Tuto sobotu se na hradě v Boskovicích uskuteční jeho jubilejní desátý ročník.
9.8.2007 Akce s názvem Žlutý fest se již pomalu zabydluje na festivalové mapě Pardubického kraje. Třetí ročník tohoto festivalu se uskuteční tuto sobotu v areálu koupaliště na Cihelně v Pardubicích. Vystoupí zde mimo jiné Peha, Skyline, Cocotte Minute, Švihadlo.
8.8.2007 Po úspěchu loňského debutu s I Am X, The White Birch, Bang Gang, Sofa Surfers či Banco De Gaia se o slovo hlásí druhý ročník sympatického Off Festivalu, který nedaleko od českých hranic, v polské obci Mysĺowice, pořádá frontman populární skupiny Myslovitz Artur Rojek.
7.8.2007 Svá vystoupení v posledních dnech odvolalo hned sedm účinkujících, přesto ale nabídka stále zůstává velmi lákavá: Nine Inch Nails, Tool, Groove Armada, Kaiser Chiefs, Interpol nebo The Good, The Bad & The Queen. Rakouský festival Frequency proběhne příští týden v areálu závodního okruhu Salzburgring.
7.8.2007 Třetí ročník festiválku hip-hopové kultury Battle Kings se uskuteční tuto sobotu v areálu zahrady Hedvy v Rýmařově na Bruntálsku. Nebudou chybět Indy & Wich, slovenská skupina Mora reč nebo trojice Emdee, Tuco a Cmonts.
6.8.2007 O uplynulém víkendu ukončil své putování na hradě Bezděz festival České Hrady. cz, který probíhal od 13. července, vždy v pátek a sobotu na čtyřech hradech v různých regionech České republiky.
6.8.2007 Tuto středu bude v maďarské Budapešti zahájen patnáctý ročník festivalu Sziget, největší akce svého druhu ve střední Evropě. V loňském roce jej navštívilo okolo 385-ti tisíc hudebních fanoušků a obdobná čísla se dají očekávat i letos.
6.8.2007 Metropolitní festival, který obyvatelům i návštěvníkům Plzně bez nutnosti placení vstupného nabízí zajímavý desetidenní program plný jazzu, folku i world music – taková bude přehlídka Na ulici, jejíž čtrnáctý ročník bude od zítřka až do 16. srpna probíhat v centru západočeské metropole.

41-50 (315) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.