muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2007

6.8.2007 Další kapely z line-upu, novinky týkající se letošního ročníku i informace o doprovodném programu – to vše zveřejnili organizátoři čtvrtého ročníku brněnského festivalu Semtex Culture, posledního z významných letních open-air akcí v tuzemsku.
3.8.2007 Podhůří Řípu, Probošťská jezera, Sazená u Kralup nad Vltavou, Příchovice u Přeštic a Točník – všechna tato místa již ve své historii vystřídal festival Reggae Meeting. A zkrátka milovníci změn nepřijdou ani při letošním sedmém ročníku.
3.8.2007 Podobně jako v předchozích dvou letech bude poslední srpnová sobota v areálu Vostrov v Hněvousicích u Mnichova Hradiště na Mladoboleslavsku patřit festiválku Summer Aquaparty.
3.8.2007 Po šiestich rokoch odmlky sa na scénu vracia banskobystrický festival Barbakan. Koncom augusta na ňom okrem lokálnych kapiel zahrajú aj zvučné európske mená.
1.8.2007 Jak jsme vás již před časem informovali, headlinery letošního ročníku festivalu Electronic Beats, který proběhne 27. října v pražském Veletržním paláci, budou elektroničtí Underworld, kteří v říjnu vydají své první album po pěti letech, desku Oblivion with Bells.
31.7.2007 Zítřejší warm-up party pro nedočkavé odstartuje již sedmý ročník festivalu O2 Sázavafest, tentokrát poprvé v Kácově. Hlavními hvězdami akce budou britští Kosheen a zpěvačka Skye.
30.7.2007 První srpnový víkend nabízí Sázavafest se Skye a Kosheen, Hip Hop Jam s rapperem říkajícím si The Game, Besedu u bigbítu s finskými Waltari, Antifest se Sham 69, ale i pár dalších regionálních akcí. Vyberete si?
30.7.2007 Legendami nabitý druhý ročník festivalu Music in the Park o uplynulém víkendu v pražské Stromovce přivítal zpěvačku Lauryn Hill, bluesové Blood Sweet and Tears, pianistu Dr. Johna, hráče na mandolinu Rickyho Skaggse, nebo saxofonistu Courtneyho Pinea...
30.7.2007 Putovní festival České hrady.cz se o posledním červencovém víkendu zastavil na Švihově a my vám přinášíme fotogalerii z hlavního sobotního programu, ve kterém vystoupila mimo jiné Aneta Langerová a skupiny Wohnout, The Nihilists, Vypsaná fixa, či Gaia Mesiah...
30.7.2007 Žatecká Dočesná vznikla před půl stoletím jako oslava dočesání chmele; dnes ji už ale směle můžeme řadit do kategorie hudebních festivalů. Jubilejní 50. ročník akce se uskuteční v pátek 31. srpna a sobotu 1. září v centru Žatce, kde se na čtyřech scénách vystřídají přes dvě desítky kapel a interpretů.

51-60 (315) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.