muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2007

15.6.2007 Dva ze vztyčných letních festivalů na jižní Moravě, mikulovský Eurotrialog a Festival Boskovice, připravili i pro letošní rok bohatý program, nabízející spíše menšinové žánry hudebního spektra.
15.6.2007 Již příští sobotu, tedy 23. června, vypukne v amfiteátru městského parku v Příboře na Ostravsku letošní ročník rockového festivalu Music Freud. Vystoupí Nierika, Psychonaut, Lu, Hazydecay, Bugaboo a další...
14.6.2007 Masívna reklamná kampaň festivalu Wilsonic hovorila o tom, že v meste skapal pes. Áno, mali pravdu. Ale druhý júnový víkend zmenil Bratislavu na moderné európske mesto. Aspoň čo sa kultúry týka.
14.6.2007 Desátý ročník festivalu ethnické a world music Respect má za sebou svou hlavní část. Příznivci pouštní blues ze Sahary a fúze elektroniky s tradiční africkou či brazilskou hudbou se sešli o uplynulém víkendu na pražském ostrově Štvanice.
14.6.2007 Beskydské veseléto je název frýdeckomístecké festivalové a koncertní série, v jejíž rámci se v průběhu celého léta uskuteční hned několik žánrově různorodých akcí, a Beskydy Sounds pak název jednoho z jejích nejvýznamějších bodů.
13.6.2007 Svatojánská noc je již od pohanských dob spojena s bujarou zábavou, veselím a příjemnou atmosférou společenského setkání. To vše v sobě spojuje i festival Rej noci svatojánské, který se letos již poosmé uskuteční v Lipnici nad Sázavou.
12.6.2007 Velká Hleďsebe u Mariánských Lázní bude 30. června hostit druhý ročník multižánrového benefičního festivalu Digital Sun. Hlavní hvězdou akce bude britský drum’n’bassový DJ Ed Rush, z domácích kapel vystoupí třeba Ohm Square, Natálie Kocábová, nebo 100°C.
12.6.2007 V sobotu 9. června se v zahradě kuřimského zámku uskutečnil již druhý ročník festivalu Colourscope. Vystoupili Gipsy.cz, Traband, The Chancers, Swordfishtrombones, nebo Nil.
11.6.2007 Máme polovinu června, která s sebou přináší stále větší koncentraci festivalů, leč paradoxně, alespoň v případě nadcházejícího víkendu, stále chudou na zajímavější zahraniční jména. Kdo ovšem se ovšem chce rozšoupnout, může vyrazit třeba do rakouského Nickelsdorfu na Nova Rock; je to hned za humny…
11.6.2007 Clotaire K, Los Ministers, Son Caliente, DJs DJ Pedro Rodriguez nebo Raggamuffinwhiteman, a domácí kapely Sto zvířat, Švihadlo, Fast Food Orchestra, Tleskač, United Flavour, Al-Yaman či Prague Ska Conspiracy - nejen všichni tito vystoupí festivalu Reggae Ethnic Session.

121-130 (315) 

na začátek posounout vzad předešlé 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.