muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2007

9.7.2007 Vedle multikulturního Colours of Ostrava budou nadcházejícímu festivalu dominovat především žánrově zaměřené akce: skáčkový Mighty Sounds s Derrickem Morganem, převážně metalový festival Masters of Rock s Motörhead, nebo Hip Hop Allstars s projektem Jazzmatazz.
9.7.2007 Největší jazzový festival v Čechách, Pilsner Urquell Bohemia Jazz Fest, se blíží. V pěti červencových dnech se v rámci jeho druhého ročníku na náměstích v Praze, Plzni, Českých Budějovicích a Prachaticích představí špičky české i zahraniční jazzové scény.
7.7.2007 Že se festival Sázavafest stěhuje z Ostrova u Sázavy do Kácova, není žádná novinka. Spolu s místem konání se však trochu dál posouvá i dramaturgie festivalu, která směřuje k čím dál pestřejšímu spektru interpretů.
5.7.2007 Letošní ročník multižánrového festivalu Okolo Třeboně je již minulostí. Pojďte se s námi podívat do tohoto lázeňského městečka, které vás vtáhne nejen tóny linoucími se ze zámeckého nádvoří a pivovarského dvora.
5.7.2007 Na letišti v Hradčanech u Mimoně nedaleko Mnichova Hradiště proběhne o prvním srpnovém víkendu debutní ročník festivalu T-Music Hip Hop Jam, jehož hlavními hvězdami budou americký rapper The Game a také producent David Banner.
5.7.2007 O tom, že letošní jubilejní ročník festivalu Trutnov Open air bude nabitý především tuzemskými kapelami již zajisté není pochyb. Pořadatelům se však podařilo zajistit hudbychtivému publiku i některá jména světového formátu.
4.7.2007 Další z řady letních festivalů na jižní a střední Moravě, který uveřejnil svou dramaturgii, je Festiválek, konající se ve Slavičíně – Rudimově. Jubilejní desátý ročník se uskuteční 26. – 28. července.
4.7.2007 Po nekonečných průtazích šli organizátoři festivalu nizozemského festivalu Lowlands s pravdou ven a zveřejnili účinkující pro letošní ročník. Lineup tohoto festivalu je skoro stejně bohatý jako loni, headlinery letošního ročníku jsou Arcade Fire, Nine Inch Nails nebo Interpol.
4.7.2007 Polokulatý patnáctý ročník má před sebou festival Benátská noc, který proběhne od 27. do 29. července na svém tradičním místě, na Malé Skále na Jablonecku.
3.7.2007 V jihočeské Přeštěnici se od 19. do 21. července uskuteční další ročník stejnojmenného Open Air Musicfestu. Na dvou scénách se zde během tří dnů vystřídá na pět desítek skupin z Čech, Slovenska a Německa.

91-100 (315) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.