muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2007

17.7.2007 O tom, který festival je nejlepší, si rozhodněte sami. Že je ale Pohoda co do dramaturgie na česko-slovenském poli nejprogresivnější, to budete vyvracet velmi těžko. Ostatně letošní Pohoda se uskuteční již tento pátek a sobotu.
17.7.2007 V prostorách litoměřického Výstaviště Zahrada Čech se 4. srpna uskuteční sedmý ročník hudebně-sportovního festivalu Severní vítr. Vrcholem festivalu by mělo být vystoupení maďarské formace Subscribe, která má za sebou předskakování kapelám jako Deftones nebo Pro-Pain.
16.7.2007 Další festivalový víkend je před námi. A co přinese? Tak kupříkladu Air a Basement Jaxx na slovenské Pohodě, Mauro Picotta a Freestylers na Cosmic Tripu, jakož i start více než týdenních maratonů Folkové prázdniny a Letní filmová škola...
16.7.2007 Polokulatý patnáctý ročník má před sebou festival Beseda u bigbítu. Uskuteční se 3. a 4. srpna v Topolovém hájku v Tasově u Veselí nad Moravou a v roli hlavních hvězd na něm vystoupí třeba finská kapela Waltari.
16.7.2007 Vydání plánovaného comebackového alba legendární hip-hopové formace Wu-Tang Clan nazvaného 8 Diagrams bylo zatím odloženo, ale to na reunionové turné nemá sebemenší vliv.
16.7.2007 Ve dnech 27. a 28. července proběhne v lesním areálu Cihelka v Hlinsku v Čechách pátý ročník rockového festivalu Studnice Fest. Vystoupí Gaia Mesiah, Tleskač, The Chancers, Clou a další.
13.7.2007 Rok festivalových přesunů má větší sílu, než by se mohlo zdát. Mimo řady ostatních akcí se do nové lokality stěhuje i metalový festival Brutal Assault, který do pozice hlavních hvězd svého chystaného dvanáctého ročníku pasoval brazilské Soulfly.
13.7.2007 Pražský Palác Akropolis bude od 10. do 14. září hostit festival elektronické hudby a umění nových médií nazvaný Akropolis Multimediale, jehož hlavním lákadlem bude vystoupení britského audio-vizuálního projektu Hexstatic z proslulého labelu Ninja Tune.
11.7.2007 Již zítra odpoledne propukne v zeleném srdci severomoravské metropole festival Colours of Ostrava. Hlavními taháky programu budou Gipsy Kings, kapela žhavých romských rytmů, charismatická rocková zpěvačka Marianne Faithfull, Mando Diao, švédské hvězdy kytarové hudby, či elektroničtí Coldcut.
11.7.2007 Další šance získat volné vstupy na některý z domácích festivalů přichází. Tentokrát se zaměříme na České hrady.cz, Sázavafest a Trutnov Open Air Festival.

81-90 (315) 

na začátek posounout vzad předešlé 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.