muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2007

19.9.2007 Bratislavske jazzové dni zverejnili mená prvých účinkujúcich svojho 33. ročníka, ktorý sa uskutoční 19. – 21. októbra, tradične v priestoroch PKO.
18.9.2007 V duchu stylové i národnostní rozmanitosti se ponese World Music Fest, který proběhne 13. října v pražském Abatonu. Vystoupí zde bulharská ska-punková Wickeda, zazní baskický folk v podání Tapia eta Leturia a chybět nebudou ani česká jména: Fast Food Orchestra, Yellow Sisters, Trombenik nebo Soil.
17.9.2007 Slavnosti pivovaru Staropramen jsou po roční odmlce zpět, tentokrát ale v novém termínu a pod novým názvem SmíchOFF Summer. Areál smíchovského pivovaru jimi ožije již tuto sobotu. Hlavními hvězdami budou Hooverphonic a La Phaze.
8.9.2007 Střekovská Mumie byla posledním festivalem prázdnin, ale i přesto se na hradě Střekov v Ústí nad Labem sešlo slušné množství lidí, aby si vychutnali kapely jako The Prostitutes, Priessnitz nebo WWW. A my vám přinášíme fotoreport.
7.9.2007 Již tuto neděli se na Císařské louce v Praze uskuteční další ročník sportovně-hudebního festivalu G2 Joyride, na který mohou s klidným srdcem vyrazit i ti, kteří nehodlají do vstupného investovat ani korunu.
6.9.2007 Bratislavský klubový festival NuJazzDayz, ktorý už niekoľko rokov prináša zaujímavé mená a to nielen z prostredia nu-jazzu, predstavil svojich prvých účinkujúcich na aktuálny ročník.
3.9.2007 Linhartova nadace tento týden v areálu zámeckého parku v pražských Dolních Počernicích uspořádá první ročník multikulturního Linhart festivalu. Jeho cílem je představit dvacetiletou činnost nadace a umožnit setkání veřejnosti s umělci, kteří s nadací spolupracovali a podíleli se na jejích aktivitách.
3.9.2007 Třetí ročník charitativního festivalu Berounské letorosty se uskuteční v sobotu 15. září v areálu místního autokempu Na Hrázi. Hlavními lákadly budou koncerty skupin Kabát a Tři sestry.
3.9.2007 Osmnáctkrát a dost, řekli jsme si. Štafetu po festivalové sezoně pozvolna přebírá opět ta klubová, a proto je tento díl našich pravidelných tipů pro letošní rok tím posledním. Pokud jsme vás během uplynulých měsíců na některou z akcí navnadili, jsme jedině rádi.
2.9.2007 Radnice Prahy 6 uspořádá zítra odpoledne na Vítězném náměstí akci nazvanou Veselice na Kulaťáku. Odpolení program se bude při příležitosti zahájení nového školního roku věnovat zejména dětem a večer pak dojde na hudbu.

11-20 (315) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.