muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FESTIVALY 2007

30.8.2007 První zářijový a zároveň poslední prázdninový víkend bude v Ústí nad Labem patřit šestému ročníku festivalu Střekovská mumie. Vystoupí na něm mimo jiné Priessnitz, The Prostitutes, WWW, Bruno Ferrari nebo Le Pneumatiq.
29.8.2007 Devátý ročník mikulovského festivalu Eurotrialog se uskutečnil od 23. do 26. srpna v areálu místního letního kina. Návštěvníkům se tentokrát představili mimo jiné maďarští Erszi Kiss, Dan Bárta společně s N.O.D., Už jsme doma, Traband, či Lenka Dusilová.
29.8.2007 Čtvrtý ročník filmového festivalu Fresh Film Fest nabídl letos návštěvníkům program hodný stříbrného podnosu Grandhotelu Pupp. Mezi pomyslné třešinky na dortu se zařadily kapely jako Warren Suicide, The Nihilists, Midi Lidi nebo Sunflower Caravan.
29.8.2007 Slavnosti pivovaru Staropramen jsou po roční odmlce zpět, tentokrát ale v novém termínu a pod novým názvem SmíchOFF Summer. Areál smíchovského pivovaru jimi ožije v sobotu 22. září.
28.8.2007 Na jubilejním dvacátém ročníku festivalu, věnovaném náčelníku Václavu Havlovi, se během čtyř dnů objevili Dhol Foundation, Boban i Marko Markovič Orkestar, Young Gods nebo The Race a okolo dvaceti tisíc těch, kteří to vše sledovali.
28.8.2007 Stylová pestrost není v podání Besedy jen prázdné vyjádření pořadatelů – pop, jazz, folk, alternativa, metal, progresivní elektronika nebo lidová hudba se mísí během dvou dnů v Tasově u Veselí nad Moravou s operou, činoherním divadlem a metalovým workshopem...
27.8.2007 Protože se letní prázdniny chýlí ke konci, mnohým z vás zřejmě nadcházející víkend přinese poslední šanci užít si některý z open air festivalů. Jaká je tedy nabídka?
27.8.2007 Alespoň o malou galerii z letošního jedenáctého ročníku tanečního festivalu Summer of Love, který proběhl 18. srpna na dostihovém závodišti v Pardubicích, vás neochudíme. Zachycuje mimo jiné Pendulum, Audio Bullys, nebo Aphrodite & Junior Red...
27.8.2007 Jak jsme již před informovali, letošní Reggae Meeting se uskuteční 31. srpna a 1. září v areálu pískovny Oplatil u Starých Ždánic nedaleko Pardubic. Protože v programu festivalu se ale v posledních objevilo několik zajímavých nových jmen, pojďme si shrnout, na co se zde návštěvníci budou moci těšit.
27.8.2007 Lákavý program slibuje multikulturní festival Make a Connection. Uskuteční se tuto sobotu v areálu Valdštejnské lodžie v Jičíně a svým návštěvníkům zdarma nabídne mimo jiné koncerty kapel Support Lesbiens, Sunshine, Ohm Square, Khoiba, King Banana, nebo United Flavour.

21-30 (315) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.