muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FAR CRAP

17.4.2007 Vystoupením The Slots pokračuje i páteční Future Line v pražském Paláci Akropolis, na který se díky naší soutěži můžete vypravit zcela zdarma. Po dvou vstupech dostanou tři z vás, na které usměje štěstí.
9.3.2007 Na letošním Metropolitním festivalu bylo k vidění široké spektrum "kytarové" hudby: od mladých energických Far Crap a Lucie revival, přes ostřílené rockové B.S.P. a hudební variace v podání Illustratosphere, až po nadějnou jazzovou formaci Madfinger.
27.2.2007 Metropolitní festival, který navazuje na tradiční síť obdobných akcí konajících se v řadě světových metropolí, se v sobotu dočká druhého ročníku své pražské podoby. Hlavními lákadly budou zpěvák Dan Bárta se skupinou Illustratosphere a trio B.S.P.
4.2.2007 Zatím poslední vítěz hudební soutěže Coca-Cola PopStar Temperamento bude 28. 2. v pražském Lucerna Music Baru slavit druhé výročí své existence.
15.1.2007 V novém termínu a s novým headlinerem proběhne Metropolitní festival, o kterém jsme vás informovali v prosinci. Namísto původně avizované poslední lednové soboty se akce v pražském Abatonu uskuteční 3. března, namísto Support Lesbiens vystoupí Dan Bárta s kapelou Illustratosphere.
6.11.2006 Pražský Abaton se tuto sobotu stane hostitelem druhého ročníku Klubobraní, nebo chcete-li podzimní mutace Sázavafestu. Festival návštěvníkům nabídne vystoupení domácích špiček z širokého okruhu hudebních žánrů od popu přes rock, ska, až po elektroniku.
8.8.2006 O prvním srpnovém víkendu proběhl v areálu ostrova v obci Sázava na Benešovsku již tradiční festival Sázavafest. Letos přivítal Boban i Marko Markovic Orkestar, Manau, Banco de Gaia a mnohé další.
5.6.2006 Druhá část fotoreportáže z kutnohorských Bitev o Sázavafest pokračuje sobotním programem. Zahrály soutěžní kapely Far Crap, Sunset Blvd., Eastpark a především pak slovensští Lavagance a Noise Cut.
11.5.2006 Finále letošních Bitev o Sázavafest se nezadržitelně blíží. Už 26. a 27. května se v Kutné Hoře utkají kapely, jejichž demonahrávky udělaly na porotu největší dojem a zasoutěží si o čtyři hrací časy na letním Sázavafestu, který se uskuteční od 3. do 6. srpna.

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.