muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FANFARE CIOCARLIA

30.1.2009 Agentura Rachot potvrdila první letošní koncerty cyklu Respect Plus. Sérii zahájí 18. února kanadská zpěvačka Tanya Tagaq a týden poté dojde na přeložený koncert Tonyho Allena. Mezi dalšmími interprety figuje albánské uskupení Jonianet a populární balkánská dechovka Fanfare Ciocarlia.
6.2.2008 V polovině ledna se v brněnském klubu Fléda představili rumunští Fanfare Ciocarlia - kapela honosící se titulem „nejrychlejší dechovka na světě“. My vám nyní nabízíme fotogalerii z koncertu:
1.1.2008 Po necelém roce se do Česka vrací skupina Fanfare Ciocarlia. V rámci koncertního cyklu Respect Plus zahraje 14. ledna v pražském Paláci Akropolis a o den později se představí v brněnském klubu Fléda.
13.12.2006 Kapely Fanfare Ciocarlia a Tinariwen – to jsou první novoroční vlaštovky projektu Respect Plus. Do konce letošního roku jsou vstupenky na oba koncerty v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

11-14 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.