muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: FAITHLESS

21.3.2011 Britské trio Faithless oznámilo na svých internetových stránkách konec bohaté kariéry, který nastane ihned po posledním koncertu probíhajícího evropského turné. Už 8. dubna se v Londýně uzavře jedna z významných kapitol nejen britské taneční scény.
28.7.2010 Obří LED obrazovka o úhlopříčce takřka 12 metrů se 13. srpna v noci rozzáří fantaskními barvami za zády britského dua Faithless, jedné z hvězd Open Air Festivalu. Právě Faithless si do Panenského Týnce v pátek přivezou speciální vizuální show k nové desce.
12.7.2010 Jedním z nejambicióznějších nováčků na festivalové mapě je letos akce s prostým všeříkajícím názvem: Open Air Festival. Uskuteční se od 12. do 14. srpna v Panenském Týnci nedaleko Prahy a nabídne plejádu populárních domácích kapel a navrch několik lákavých zahrančiních headlinerů.
25.5.2010 Už o příštím víkendu vypukne v polském Krakově druhý ročník Selector festivalu, orientovaného především na elektronickou hudbu a nové trendy. Headlinery budou elektroničtí dinosauři Faithless a Thievery Corporation.
11.4.2010 Súrodenecké festivaly Szigetu - Volt a Balaton Sound a Hegyalja Fesztivál potvrdzujú ďalšie kapely, ktoré zavítajú počas letnej festivalovej sezóny do Maďarska. Časť svojho line-upu má zverejnený aj Hegyalia festival.
23.3.2010 Největší hudební festival ve střední Evropě nechal na své první kapely i tentokrát docela dlouho čekat. Výsledek se ale dostavil a hned první várka naznačuje příslib, že na ostrově Obudai v maďarské Budapešti nebude mezi 11. a 16. srpnem o zábavu nouze.
26.2.2010 Heineken Open’er – největší festival v Polsku a zároveň nejlepší festival v Evropě – už v prosinci potvrdil účast amerických Pearl Jam a následně i britských Kasabian. Teď pořadatelé odkrývají několik dalších jmen a navrch přidávají ještě první potvrzené účinkující krakovského Selector festivalu.
12.2.2010 S další várkou headlinerů přichází německé festivaly Southside a Hurricane, a to jen týden poté, co potvrdily účast kapely The Strokes, ale taky Jacka Johnsona, LCD Soundsystem, La Roux nebo Archive.
3.2.2010 Dalším novým hudebním festivalem na českém území bude v tomto roce Open Air Festival. Uskuteční se 13. a 14. srpna na letišti v Panenském Týnci nedaleko Loun a jako headlinera představí britské Faithless.
7.4.2009 Lákavý program pro příznivce elektronické taneční hudby ohlašují pořadatelé prvního ročníku rakouského Beatpatrol Festivalu, který se uskuteční 24. a 25. července v St. Pöltenu.

1-10 (29) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 
přečtěte si
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.