muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: EVERYTHING EVERYTHING

10.8.2015 Pražské kluby se hudebních eklektiků nebojí. Poté, co jsme se dozvěděli o chystané návštěvě Ariela Pinka, víme už také, že zimní období rozsvítí britská čtveřice Everything Everything. Stane se tak 3. prosince v pražském Paláci Akropolis.
24.4.2013 BA City Beats je novým festivalom, ktorý bude v júni hostiť slovenského hlavné mesto. Premiérový ročník sa uskutoční medzi 20. a 21. júnom na nábreží Dunaja a potvrdených je už niekoľko zahraničných headlinerov, ktorí dostatočne napĺňajú popis multižánrový festival.
21.3.2013 O partě Everything Everything jsem dosud věděl nothing nothing, takže abych mohl dostatečně předstírat erudici, zpytoval jsem chvíli strýčka Googla. Nuže, indierocková kapela z Manchesteru, to jsou mi věci.
6.9.2011 Letošní Mercury Prize, respektovaná anketa britských kritiků, má svou vítězku. Nejlepší ostrovní deskou uplynulého roku byla dnes večer vyhlášena únorová novinka Let England Shake zpěvačky PJ Harvey.
18.6.2010 Popoví melodramatici Everything Everything se na našich stránkách objevili už takřka před dvěma lety, kdy jsme do Videotipů zařadili klip k jejich tehdejšímu prvnímu singlu Suffragette Suffragette. Na celé album ovšem všichni stále čekají.
4.12.2008 Dnešní vydání Videotipů pojmeme lehce kontrastně. Objeví se zde dvě kultovní kapely, za které se Radiohead a Portishead určitě dají označit, a vedle nich hned tři debutanti.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.