muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: EUROCONNECTIONS

18.3.2013 Máte dojem, že hudba z Islandu je jen synonymum pro tiché, táhlé a zasněné melodie? Nenechte se mýlit a přesvědčte se o opaku. Dva koncerty u nás totiž odehraje islandský osmnáctičlenný (!) soubor Samúel Jón Samuelsson Big Band.
8.2.2013 Máte-li rádi chytrý, alternativní indie pop a máte-li slabost pro charismatické zpěvačky, neměli byste vynechat únorové EuroConnections. Ve čtvrtek jednadvacátého února totiž v pražském Paláci Akropolis vystoupí britská kapela Candy Says.
24.1.2013 Už příští týden 30. ledna se těšte do Paláce Akropolis na vystoupení kapel Bratři Orffové a Živé Kvety. Koncert začíná v 19:30 a pro prvních 50 příchozích navíc jako bonus čeká 1 vstupenka zdarma na další díl EuroConnections.
3.12.2012 Highlightem letošního prosince bude pro tuzemské post-rockové fanoušky nejspíš koncert Japonců Mono, který se chystá na příští pátek na Dobešku. Zajímavým se ale zdá být i vystoupení francouzského projektu Kwoon, které proběhne tento čtvrtek v Paláci Akropolis.
7.11.2012 Nejbližší pokračování koncertního cyklu pražského Paláce EuroConnections představí německou nu-jazzovou kapelu [re:jazz]. Vystoupí zde 15. listopadu, jakko support se představí vycházející domácí akustický projekt Never Sol.
6.9.2012 Ruku v ruce s podzimní klubovou sezónou se vrací i koncertní cykl Euroconnections, který na pódiu pražského Paláce Akropolis konfrontuje evropské a tuzemské muzikanty. A rozjezd to tentokrát bude prudký. Na září jsou totiž připraveny hned dva koncerty.
18.5.2012 Koncertní cyklus EuroConnections nabídne všem nadšencům pro trip hop a elektroniku výjimečný zážitek. V Paláci Akropolis totiž ve čtvrtek 24. května vystoupí maďarský hudebník Yonderboi, který je ne nadarmo nazýván triphopovým kouzelníkem...
17.3.2012 Dance-punkový objev z Berlína I Heart Sharks a pražská koncertní premiéra projektu Filipa Míška Dikolson. To jsou dva dobré důvody, proč zavítat 29. března do pražského Paláce Akropolis.
9.3.2012 Indie popové duo The Dø z Paríža, ktoré tvorí Fínka Olivia Merilahti a francúzsky multiinštrumentalista Dan Levy, sa 17. apríla po prvý raz predstaví v Prahe. Budú súčasťou jarného programu EuroConnections, ktoré sa bude už tradične konať v Paláci Akropolis.
16.2.2012 Krnovská formace Bratři Orffové se po letech vrátí na koncertní podium. Stane se tak 29. února v Paláci Akropolis v rámci série EuroConnections, kde zahrají předs norským zpěvákem a pianistou Einarem Strayem.

1-10 (67) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.