muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ELVIS PRESLEY

4.7.2013 Fanoušci francouzských Daft Punk, kteří by si rádi hráli se svými idoly v pokojíčku, mohou jásat. Duo, které v současnosti vládne hitparádám se svým singlem Get Lucky, totiž připravuje vlastní figurky.
17.6.2013 V hudebním světě se v současnosti hlásí o slovo okurková sezóna, a tak není od věci se čas od času pobavit nad zprávou veskrze bulvárního charakteru. Jednou z nich může být informace o prodeji vlasů Micka Jaggera.
22.2.2012 Před padesáti lety se na vrchol britského žebříčku usadil singl Rock-A-Hula Baby/Can't Help Falling In Love z dílny Elvise Presleyho. Král rock'n'rollu písničku zařadil i do svého komediálně laděného filmu Blue Hawaii
23.8.2011 Ve věku osmasedmdesáti let zemřel textař klasických R'n'B a rock'n'rollových hitů Jerry Leiber. Přičinou bylo kardiopulmonální selhání.
1.4.2011 Tohle je čistokrevný děs už při pohledu na lacině vyhlížející obal. Zajímalo by mě, co tím chtěli autoři říct, neboť vzít nesmrtelné Elvisovy pecky, které ve svých původních podobách fungují zcela dokonale...
25.2.2010 Snímek režiséra Sama Taylora-Wooda Nowhere Boy pojednává o dětství a dospívání jistého Johna Lennona, pozdější polovinu nejslavnějšího skladatelského tandemu, jaký populární hudba pamatuje...
20.1.2010 Svým pověstem kapel, které si zakládají na propracované vizuální složce, nezůstaly nic dlužny formace OK Go a Animal Collective. Vedle toho přinášíme 3 videa Adama Greena, za Elvise převtěleného Lightspeed Championa a trojici A Place To Bury Strangers.
29.11.2008 Kytarista kapely Oasis Noel Gallagher je znám svými výstřelky na adresu mnohých kolegů z branže. Odpověď na otázku, jaká muzika jej neurazí, pak může dát třeba kompilace, kterou sestavil pro iTunes.
25.5.2007 Ve věku pětaosmdesáti let, po dlouhodobé hospitalizaci v jedné z losangelesských nemocnic, v neděli skonal hudební skladatel Ben Weisman.
27.12.2006 Hudební skladatel Dennis Linde, který během svého života spolupracoval s veličinami jako Elvis Presley, Kenny Rogers, Dixie Chicks, Don Williams, nebo Garth Brooks, v pátek ve věku třiašedesáti let zemřel na plicní onemocnění.

1-10 (20) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.