muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ED SHEERAN

28.10.2012 County-popová zpěvačka Taylor Swift tento týden vydala své čtvrté album. Jmenuje se Red a fanouškům nabízí mnoho. Pětašesedátiminutová stopáž totiž přináší hned šestnáct písní.
25.8.2012 Že program rakouského Frequency Festivalu nabízející populární i vycházející kapely z kytarové, elektronické či punk-rockové scény nemá v našem blízkém okolí konkurenci, je známou pravou. Nejinak tomu bylo letos, kdy se festival poprvé natáhl dokonce na čtyři dny.
12.7.2012 Rakouský FM4 Frequency Festival pomalu uzavírá letošní line-up. V předchozích týdnech se rozrostl o poslední kapely, navíc se také dočkal prvního nástřelu časového harmonogramu.
19.4.2012 Britský písničkář Ed Sheeran pokračuje v úspěšném tažení se svým loňským debutem plus. I proto jako dnešní Song dne vybíráme jeho aktuální singl nazvaný Drunk. Mimochodem, v létě budete Eda moci vidět na rakouském Frequency Festivalu.
23.2.2012 Úterní večer patřil předávání cen Brit Awards. A bylo jasné, kterému hudebníkovi se klepala kolena nejvíc ze všech - teprve loni debutující písničkář Ed Sheeran se totiž objevil v nominační listině hned ve čtyřech kategoriích.
13.2.2012 Pokud někdo dosud dělil svět pop music na dvě části, měl by pomalu začít uvažovat nad tím, že tahle bipolarita dále není možná. Snad dříve platilo, že na jedné straně tu byly hvězdy typu Lady Gaga s velkým produkčním týmem za zády...
9.2.2012 Ed Sheeran loni zabodoval ve Velké Británii se svým debutem + a nedávno také trochu smutným prvenstvím nejméně prodávaného interpreta, který dosáhl na první příčku britského albového žebříčku, za posledních sedmnáct let.
16.1.2012 Více či méně zajímavé, pozitivní i negativní, veselé i smutné. Zážitky s hudbou mohou být jakéholiv. Abychom naši výroční bilanci trochu odlehčili, přinášíme vám ty nejlepší a nejhorší zážitky, s jakými jsme se 2011 setkali.
12.1.2012 Teprve v září vydal debutové album a hnedle stojí na čele nominační soupisky cen Brit Awards za uplynulý rok. Kdo? Dvacetiletý písničkář Ed Sheeran. Šanci má ve čtyřech kategoriích: objev, zpěvák, singl (The A Team) a album (+) roku.
1.1.2012 Do nového roku opět vstupujeme bilancí desek, které nás nejvíce zaujaly v tom předchozím - 2011. Nejčastěji skloňovanou deskou je Let England Shake zpěvačky PJ Harvey. Shoda se našla také u Fleet Foxes, Kasabian Portugal. the Man nebo Björk.

11-20 (22) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.