muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ED SHEERAN

14.2.2015 Na budoucího krále popu by možná rádo dosáhlo více kandidátů, skromnému Edu Sheeranovi nejspíš postačí titul mistra loop pedalu. Po jeho pražské premiéře se množí reporty plné superlativů a osobně bych ani nic jiného nečekala.
20.1.2015 Britský písničkář, rapper, improvizátor a zpěvák Ed Sheeran slavil loni se svým posledním albem X velký úspěch a tak se nelze divit, že jeho pražský koncert byl už na podzim velmi rychle vyprodán.
22.12.2014 Bilanční vlak se nedá zastavit. Koho považujeme za letošní objevy, které domácí i zahraniční desky nás nejvíce oslovily a které naopak zklamaly, co nám z roku 2014 zůstane nesmazatelně pod kůží a co bychom raději zapomněli? První díl našeho výročního hodnocení napoví...
8.12.2014 Již 57. ročník před sebou mají hudební ceny Grammy a jak bývá zvykem, o vítězství se nominovaní budou ucházet v úctyhodných 83 kategoriích. Kdo má největší šance na úspěch, a přidá se tak k jménům již ověnčeným?
19.9.2014 Mistr loop pedalu Ed Sheeran se konečně představí i v Praze. Jakkoli by se mohlo zdát, že je to jen další popová hvězda, která míří hluboko do srdce náctiletých holek, není to tak docela pravda.
16.9.2014 Britský písničkář a rapper Ed Sheeran na svém aktuálním turné k novému albu X zahrne i Prahu. Bude to jeho vůbec první koncert v České republice a jako místo konání pořadatelé vybrali Forum Karlín.
6.8.2014 Ed Sheeran vyvolává spory, někteří ho oslavují, jiní kritizují, jak už to bývá. Nedávno se však celkem kontroverzně ocitl na první pozici žebříčku „nejmocnějších umělců na poli černé hudby a urban music v Británii.“
14.4.2014 Zrzavý písničkář Ed Sheeran zveřejnil detaily o svém druhém albu. Poté, co ještě více pronikl do mainstreamového popu, když složil a nazpíval titulní skladbu I See Fire ke druhému dílu Jacksonova Hobita, se spojil s Pharrellem Williamsem, aby spolu nahráli tanečně laděný singl Sing.
7.12.2013 V hlavních kategoriích 56. ročníku udílení cen Grammy najdeme v nominacích známá jména mainstreamového popu, ale v žánrových kategoriích se nachází celý zástup alternativněji laděných umělců.
11.11.2013 Hlavní hvězdou soundtracku ke druhému dílu Tolkienova Hobita zfilmovaného Peterem Jacksonem je britský písničkář Ed Sheeran. Jeden z nejočekávanějších snímků letošního roku jde do kin opět v prosinci jako vánoční dárek.

1-10 (22) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.