muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: EASTPARK

9.5.2011 Sezóna studentských majálesů se pomalu blíží k závěru, nicméně ještě je jsou před námi oslavy v několika univerzitních městech, jako třeba Pardubicích. Hlavní program zde vypukne ve středu 11. května v areálu místních vysokoškolských kolejí.
22.3.2011 Necelé dva měsíce zbývají do startu letošního ročníku festivalu JamRock. Uskuteční se od 9. do 11. června v Žamberku a po loňské účasti několika zahraničních hostů v čele se zpěvačkou Gabriellou Cilmi v jeho programu dostanou přespolní ještě větší prostor.
24.9.2008 Od čtvrtka 25. do soboty 27. září bude v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti probíhat hudební veletrh Muzika. Ve více jak šedesáti expozicích se představí bězmála dvě stovky firem z celého světa.
9.3.2007 Před nedávnem jsme vás informovali o benefičním koncertu Tibet žije, který za účasti skupin Urban Bushman, Skalená treska a Mrakoplaš proběhne dnes večer v pražském klubu Rock Café. Další z akcí, jež si za cíl klade připomenout širší veřejnosti výročí povstání Tibeťanů proti čínské okupaci, pak proběhne hned zítra v pražském Abatonu.
21.11.2006 Občas se stává, že se na jediný večer nahromadí řádka zajímavých koncertů a hudební fanoušci nevědí, čemu dát přednost. Dost možná si takto zítra budou hlavu lámat naši pražští čtenáři.
19.11.2006 Ztělesnění britpopu po východočesku - to jsou Eastpark. Slibná a stále populárnější kapela nedávno po šesti letech existence vydala své první album nazvané New Beginning a u této příležitosti se následně vydala na koncertní turné.
7.10.2006 Slibná pardubická kapela Eastpark, v jejíž čele stojí bývalý člen Blue Effectu a Ready Kirken Pavel Bohatý, vydala před pár dny své první album nazvané New Beginning. Svého křtu se dočká zítra večer v pražském Paláci Akropolis.
8.8.2006 O prvním srpnovém víkendu proběhl v areálu ostrova v obci Sázava na Benešovsku již tradiční festival Sázavafest. Letos přivítal Boban i Marko Markovic Orkestar, Manau, Banco de Gaia a mnohé další.
20.6.2006 Letní amfiteátr Doupnice v Radčicích u Skutče ožije 30. června a 1. července třetím ročníkem hudebního festivalu, jež dostal název podle místa svého konání.
5.6.2006 Druhá část fotoreportáže z kutnohorských Bitev o Sázavafest pokračuje sobotním programem. Zahrály soutěžní kapely Far Crap, Sunset Blvd., Eastpark a především pak slovensští Lavagance a Noise Cut.

1-10 (17) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.