muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DVA

23.8.2015 Pojďte pane, budeme si zase hrát s Dva. Počítačová aplikace Československo 38-89: Atentát, která kombinuje prvky interaktivního komiksu a počítačových her konečně vyšla.
29.6.2015 Kdysi se u nás snad říkáválo, že se u nás zpívá málo česky, aby to bylo uvěřitelné, nebo moc anglicky, neboť to je přece bláhové. Dva si s tím hlavu nelámali, natož s těžko dohledatelným názvem, a servírovali hudbu bez ohledu na posluchače, prapodivnou směsici, zhudebněné myšlenku poetismu.
19.6.2015 Včerejší klubovou nocí započal 12. ročník festivalu United Islands of Prague, který se rozprostírá na vltavských ostrovech s hlavní scénou v Kinského zahradě pod Petřínem. Páteční patnáctou hodinou začíná program na open airových pódiích, kluby však budou festivalem žít dále.
11.6.2015 Neznáte Jiřího Bulise, autora divadelní, filmové, ale i volné tvorby? To by se mohlo brzy napravit.
30.5.2015 V pořadí již čtvrtý ročník multikulturního pouličního festivalu proběhne v termínu 5. - 6. června v prostorách brněnského Bronxu, tedy pod širým nebem ulic Hvězdová, Francouzská, Bratislavská. Akce se připojuje k Roku smíření, takže se do dramaturgie začlení i historická a pietní témata.
23.5.2015 Mistři promyšleného hudebního dadaismu, královehradečtí DVA, se zase jednou ponořili do světa počítačových her. Po světovém úspěchu se soundtrackem ke „klikačce” Botanicula se nyní postarali také o hudební doprovod k výukové PC hře Československo 38–89.
21.4.2015 Čeští nezávislí herní vývojáři z Amanita Design ve své tvůrčí aktivitě neutuchají. Na druhou polovinu letošního roku totiž mají nachystanou „klikací adventuru” Samorost 3, kterou hudebním doprovodem opředl Floex.
26.3.2015 Jiří Burian, známý písničkář a otec dvou hudebně činných synů (jeden vystupuje s Kyklos Galaktikos, druhý s Republic of Two či stojící za projektem Bohemia), se vrací na hudební scénu s atypickým počinem, v němž spojuje hudbu dvou generací.
12.3.2015 Alenka z říše divů by zírala. Vítejte v krajině, která má svoje vlastní pravidla a kde je všechno možné. Vítejte mezi surrealistickými pohyblivými kolážemi, vítejte v mistrovském díle Marka Partyše.
9.2.2015 Čtvrtý ročník alternativní ceny Vinyla zná od včerejšího večera vítěznou trojici. Už déle se neslo nejen českým éterem, že hradečtí DVA natočili i na poměry výjimečné album. Za své třetí, Nipomo, si z pražské Lucerny, kam se předávání přesunulo z Brna, odnesli hlavní cenu.

1-10 (82) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.