muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DUO EGON

13.4.2011 Znovuzrekonstruovaný hudební sál pražského Rock Café sice zahájil zkušební provoz už v půlce prosince, ale teprve teď se chystá jeho oficiální otvíračka. V pátek zde vystoupí Post-It, Imodium, Lety mimo, Poslední výstřel a také polovina kapely Wohnout - Duo Egon.
14.1.2008 Rádio Děda původně vzniklo jako „pirátské vysílání“ na webových stránkách skupiny Wohnout. Jeho hlavním tvůrcem a hybatelem totiž bylo a je Duo Egon neboli rytmika Wohnoutu Zemánek-Steiner...
7.11.2007 Taneční Duo Egon mělo původně být jen zpestřením pro návštěvníky koncertů skupiny Wohnout, jejíž rytmická sekce se svým krátkým skečem rozhodla vstoupit do každého z koncertů. Nyní ale vydává CD.
3.12.2006 Kapela Wohnout pokřtila tuto středu u příležitosti svých desátých narozenin páté studiové album s názvem Polib si dědu. Oslava to byla vskutku velkolepá. Neváhejte a pojďte se na ni s námi podívat.
24.11.2006 Je tady ještě někdo, kdo nezná dnes již kultovní Duo Egon? Tak tedy: „Egon je mistr kroků,“ jak samotná dvojka Omar Kvasnička a Arnošt Vrabec zpívají ve své písni nazvané Hitovka.
12.6.2006 Druhý den festivalu Mezi ploty byl ve znamení o něco zvučnějších jmen než den předchozí. Občas jsem si připadala jako tenisový míček, který létá...
20.4.2006 Skupina Lety mimo nedávno vydala své nové album Electra, píseň Monoskop prodala do reklamy na Primalex a v neposlední řadě vyrazila na turné. V jeho rámci se 4. května zastaví i v pražském Paláci Akropolis, kde svou novinku pokřtí.
8.4.2006 Pod okny kolínských Starých lázní se při posledním březnovém večeru prohánělo divoké rozvodněné Labe a na pódiu mezitím koncertovala (taktéž rozverná) skupina Wohnout.
30.3.2006 Přestože skupina Wohnout v současnosti připravuje materiál pro svou novou desku, která by měla vyjít koncem léta, nezapomíná ani na pravidelné koncertování.
26.12.2005 Taneční duo Egon známé především z koncertů skupiny Wohnout včera během koncertu vedlejšího projektu Devil‘s Autumn na Malé scéně pražského Paláce Akropolis pokřtilo CD se svým debutovým singlem Hitovka.

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.