přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DUFF MCKAGAN

3.11.2014 Duff McKagan patří k nejvýraznějším představitelům streetrockových basistů. Je známý především z působení v Guns N’ Roses, ale je respektovaný i z působení u Velvet Revolver, Neurotic Outsiders nebo díky vlastní kapele Loaded.
18.4.2011 Festivalová dvojice Rock am Ring a Rock im Park, uzavřela program a skoro dva měsíce před vypuknutím zveřejnila časovové line-upy. Jak bylo známo už na přelomu roku, headlinery budou System of A Down, Coldplay a Kings of Leon.
15.4.2011 Necelé dva měsíce dělí fanoušky rocku a metalu od druhého ročníku české mutace festivalu Sonisphere. Pořadatelé pomalu finišují se zahraničním line-upem, ale zároveň otevírají šanci méně známým kapelám představit se na druhé scéně.
3.3.2011 S dalšími potvrzenými kapelami se v tomto týdnu předvedly i dva největší rakouské festivaly – Nova Rock a Frequency. V několika případech jde sice o jména, která budou k vidění i u nás, line-upy jako takové se ale nedají srovnávat.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.