přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DOWINA

15.3.2011 Na akustické gitary dreadnought sa hráva už bezmála sto rokov. Hoci s ich sériovou výrobou začala firma C.F. Martin, v svojej ponuke má tento typ nástroja azda každý výrobca akustických gitár.
23.10.2005 Pro headline k tomuto testu jsem si vypůjčil stylizovanou trojjazyčnou složeninu: Ze staroslověnštiny Dowina - dívka (tedy přeneseně Děvín - Dívčí hrad), z latinského puella - dívka a řeckého kosmos - svět, vesmír. Takže něco jako Dowina - kosmopolitní dívka.
25.1.2005 Kvinteto akustických gitár typu Dreadnought, ktoré sa podarilo sústrediť do tohto porovnávacieho testu, je približnou reprezentačnou vzorkou najčastejších zvukových charakteristik a herných...
5.4.2004 Hlavnými črtami tohto nástroja je masívna rezonančná doska, značkový systém ozvučenia a výrazný podiel ručnej práce. V prípade gitár Dowina sa rezonančné predné dosky z...

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.