muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DORO PESCH

13.10.2013 Koncerty Doro Pesch jsou vždy plné energie a jinak tomu nebylo ani v pátek 11. října v klubu Masters of Rock Cafe Zlín. Samotné Doro předskakovali němečtí nulldB, kteří pro ni vytvořili skvělou atmosféru mezi fanoušky.
7.10.2013 Doro Pesch je velmi aktivní hudebnicí a moc času na odpočinek nemá. O tom nás přesvědčila i oznámením svého dalšího turné k desce Raise Your Fist, v rámci něhož vystoupí 11. října ve zlínském Masters of Rock Cafe.
10.10.2011 Ve zlínském Masters Of Rock Cafe vystoupila 6. října zpěvačka Doro Pesch se svou kapelou a oslavila 25. výročí působení na hudební scéně. Atmosféru naladili italští Merendine, Doro ukázala svou velkou energii při více než dvouhodinovém koncertu.
26.9.2011 Doro Pesch se svou kapelou vystoupí 6. října v rámci turné 25 Years in Rock ve zlínském klubu Masters Of Rock Café, s fanoušky tak oslaví čtvrtstoletí hudební kariéry.
19.4.2005 Metalová legenda ARAKAIN je první česká kapela, která bude koncertovat v Sazka Areně.  Navíc zde pokřtí své nové album Warning! Stane se tak 21. dubna a teměř čtyřhodinový...

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.