muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DOES IT OFFEND YOU YEAH?

22.1.2012 Konečně se dostáváme do finále naší čtyřdílné redakční bilance loňského roku. Po albech, objevech a zážitcích se závěrečný díl věnuje živé muzice - koncertům, festivalům a jejich promotérům.
8.4.2011 Zatímco u nás velké taneční festivaly upadají, ne-li dokonce oznamují konec, v sousedním Rakousku je tomu právě naopak. Příznivci elektronické hudby v DJském i živém podání si na své určitě přijdou třeba na dvou tamních festivalech.
1.4.2011 Našlápnutá kapela z britských ostrovů, o nichž se tvrdí, že svou nespoutanou energii strčí do kapsy i Prodigy a která má prapodivný název Does It Offend You, Yeah, vydala své druhé album a vyrazila na turné.
9.3.2011 Polský Selector Festival ohlásil první účinkující pro svůj blížící se třetí ročník. Akce proběhne 3. a 4. června na krakovském prostranství Błonia, kam se vrací poté, co byl loňský ročník kvůli povodním na poslední chvíli přesunut do areálu místního leteckého muzea.
15.2.2011 Britské dance-punkery Does It Offend You, Yeah? jste mohli vidět třeba na loňských ročnících festivalů Rock for People a Pohoda. Dobrou zprávou pro fanoušky je, že ani ne po roce se k nám vrátí.
15.2.2011 Does it Offend You Yeah vydávají 14. března své druhé studiové album ‘Don’t Say We Didn’t Warn You’ u gramofirmy Cooking Vinyl.
28.12.2010 Britští dance-punkeři Does It Offend You, Yeah?, s nimiž jste se mohli setkat taky na letošních ročnících festivalů Rock for People a Bažant Pohoda, chystají na březen své druhé album.
24.7.2010 Počasie plné slnka, striekajúce hasičské autá, pobehujúce deti a snaha vybojovať si aspoň kúsok priestoru v tieni. Ale hlavne všade samé usmievavé tváre užívajúce si pohodu. Tak nejak to vyzeralo aj tretí festivalový deň Bažant Pohody.
15.7.2010 V druhej časti obsiahleho fotoreportu z tohtoročnej Pohody sa obzrieme za interpretmi ako José González, Scissor Sisters, The xx, múm, Juliette Lewis, These New Puritans, Japandroids, Vivian Girls alebo Leftfield. Samozrejme, je toho o mnoho viac, tak nech sa páči.
14.4.2010 Trenčianska Pohoda rozširuje rady svojich headlinerov. Do line-upu najväčšieho slovenského festivalu pribudli napríklad glam-popoví Scissor Sisters, elektronickí Autechre, indie-taneční Friendly Fires alebo Max Romeo.

1-10 (17) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.