muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DJ WICH

16.1.2007 Hip-hopový DJ a producent Wich a původem newyorský MC Nironic, který je znám také pod pseudonymem NI, v těchto dnech představují své společné album The Chronicles of Nomad.
15.9.2006 Dávej bacha, tak zní název písně, kterou nedávno společnými silami natočili rappeři Phat, Vec, Čistychov, DJ Wich a zpěvačka EOST Kateřina Winterová, ale také titul hop-hopové akce, která proběhne v sobotu 23. září v hale na pražské Harfě.
13.2.2006 Ve Velkém sále pražské Lucerny byly ve středu večer předány hudební ceny televize Óčko. Přinášíme vám přehled vítězů a fotogalerii z celého večera.
9.1.2006 Hosty březnového předávání hudebních cen časopisu Report Žebřík budou mimo jiných i Moimir Papalescu & The Nihilists, Dan Bárta & Illustratosphere, Clou, Aneta Langerová, nebo Monkey Business.
27.12.2005 Hip-hopová formace Indy & Wich v současnosti dokončuje svou druhou desku, která by měla světlo světa spatřit na jaře.
12.4.2005 Skvělou zprávu máme pro všechny nedočkavé fanoušky pražské skupiny Ecstasy Of Saint Theresa. O co jde? Jan P. Muchow, Kateřina Winterová a spol. se momentálně nacházejí ve studiu, kde...

21-26 (26) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.