muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DJ WICH

27.2.2008 Festival V9kend Prague Music Weekend vypukne již tento čtvrtek, 28. února, je tedy na čase představit si nejen akci samotnou, ale i některé z performujících: Ellen Allien, Apparata, Daddyho G a DJe Krushe.
18.2.2008 Americká rapová dvojice Little Brother měla být jedním z lákadel loňského ročníku královéhradeckého Hip Hop Kempu. Tehdy sice své vystoupení zrušili, nicméně na Česko nezanevřeli a již tuto středu se představí v pražském Lucerna Music Baru.
3.2.2008 Časopis Report představil nominace na aktuální šestnáctý ročník svých čtenářských cen Žebřík. Ty budou uděleny v pátek 7. března na galakoncertu v plzeňském Domě kultury Inwest.
1.2.2008 Začátkem března se na trhu objeví album remixů písní z posledních dvou desek zpěvačky Dary Rolins. D2, jak zní jeho název, slibuje cestu napříč hudebními žánry od hip-hopu přes r´n´b, 2step až po house.
6.8.2007 Další kapely z line-upu, novinky týkající se letošního ročníku i informace o doprovodném programu – to vše zveřejnili organizátoři čtvrtého ročníku brněnského festivalu Semtex Culture, posledního z významných letních open-air akcí v tuzemsku.
15.6.2007 Brněnský festival Semtex Culture poodhalil první detaily týkající se jeho plánovaného čtvrtého ročníku, který proběhne 8. září v Mariánském údolí. Hlavními hvězdami festivalu budou Asian Dub Foundation a Ralph Myerz & The Jack Herren Band.
30.5.2007 Ti, kdo nestihnou zakoupit vstupenky na Triumph Indoor Hip-Hop festival, kde se poprvé tuzemskému publiku představí kompletní sestava Wu-Tang Clanu, do konce května, budou mít ještě šanci. Tentokrát však již nikoliv za 450 Kč...
29.3.2007 Nestává se denně, aby do České republiky jezdily americké hiphopové hvězdy, které patří v tomhle žánru do první ligy. Rapper Method Man v lednu vydal své třetí sólové album 421 The Day After, které představí 31. března v rámci svého evropského turné.
20.3.2007 Koncem února jsme psali o dvojklipu formace Indy & Wich a nyní si napíšeme o videoklipu hned ke třem skladbám. Pojítko není třeba hledat dlouho, DJ Wich v tom totiž jede i tentokrát.
25.1.2007 Hip-hopová formace Indy & Wich na svém zítřejším koncertu v pražském klubu Roxy pokřtí svou podzimní albovou druhotinu nazvanou Hádej kdo? a zároveň tím zakončí klubové turné uspořádané u příležitosti jejího vydání.

11-20 (26) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.