muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DJ SKREAM

14.3.2011 Od polokulatého patnáctého ročníku festivalu Bažant Pohoda nás dělí necelé čtyři měsíce a jeho line-up má už v tuto chvíli okolo padesáti položek. Vypadl z něj sice bubeník Tony Allen, zato do něj přibyla řada hostí, kteří podtrhují tradiční programovou pestrost festivalu.
26.3.2010 Další z potvrzených účinkujících letošní slovenské Pohody je zde: krom jiných se na trenčínském letišti o druhém červencovém víkendu představí i britský zpěvák Ian Brown.
12.1.2010 Ukrajinský mág sídliaci na Slovensku - Karaoke Tundra - pravidelne búri mútne vody slovenskej elektronickej scény. Tentoraz to je už tretím setom kolekcie s názvom Natural Selection, ktorú si môžete staihnuť zadarmo.
26.3.2009 Po jménech jako Oasis, Bloc Party, Aphex Twin, Klaxons nebo Foalspředstavuje německý Melt! Festival další želízka pro svůj letošní ročník, který proběhne od 17. do 19. července v důlním areálu Ferropolis u obce Gräfenhainichen.
11.11.2008 Nestává se tak často, že by do České republiky přijeli hudební umělci na samotném vrcholu. A zřídkakdy se poštěstí, že dorazí největší hvězdy žánru, který se ještě k tomu zrovna veze na vlně celosvětové popularity. 31. 10. se vše povedlo skloubit, v Praze si českou premiéru odbyli dubstepoví králové Skream a Benga.
30.10.2008 Pátek 31. 10. a sobotu 1. 11. nechť si označí v kalendáři všichni milovníci párty. Na klubovce Beatcase se v pátek představí Skream a Benga, na Elektře o den později vystoupí Vitalic. Obě akce se uskuteční v pražském klubu Roxy.
23.6.2008 Skream a Benga, mladíčci s věkem přes dvacet a zároveň jedny z největších hvězd dubstepu, vystoupí na podzim v rámci Beatcase Night v pražském klubu Roxy.
27.5.2008 Už o necelé dva týždne sa na bratislavskom Tyršovom nábreží uskutoční ďalší ročník festivalu Wilsonic.
16.5.2008 Tyršovo nábřeží v Bratislavě se 6.a 7. června stane dějištěm dalšího ročníku festivalu Wilsonic, který spojuje svět koncertů s atmosférou klubů a tanečních party a prezentuje aktuální trendy z oblasti advanced, urban & electronic music.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.