muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DJ SHADOW

26.3.2013 Berlin Festival práve potešil asi množstvo fanúšikov, sklamaných zrušením minuloročného koncertu Björk na Colours of Ostrava. V neďalekom hlavnom meste Nemecka totiž islandská speváčka odohrá svoj jediný tohtoročný koncert v Nemecku a jeden z mála vystúpení v Európe.
7.11.2012 Včera zahájený Radio Wave Stimul festival se musí obejít bez jedné ze tří ohlášených hvězd. Své vystoupení, které mělo proběhnout 14. listopadu v pražské MeetFactory, totiž zrušil americký producent Flying Lotus.
13.9.2012 „Tři dny, tři žánrové polohy Radia Wave, tři pražské kluby svou dramaturgií blízké této speciální stanici Českého rozhlasu,“ tak organizátoři charakterizují chystaný listopadový program pražského klubového Stimul festivalu.
4.1.2012 V roce 2011 se opět vyrojila spousta zajímavých hudebních klipů. Ani naše redakční tipy se nevešly do jednoho dílu a museli jsme tento speciál rozdělit. A jistě, ani zdaleka to nemůže být všechno, co se na poli videoklipů událo.
2.6.2011 Posledný deň hudobného raja na zemi, barcelonského festivalu Primavera Sound, taktiež priniesol zručne namiešaný koktejl kvalitného popu, alternatívneho hluku i indie senzácii.
2.2.2011 Že na španělském festivalu Primavera Sound zahrají Pulp, Belle & Sebastian, The Flaming Lips, Animal Collective, The National nebo John Cale s orchestrem se ví už přes dva měsíce. Od té doby se ovšem line-up rozšířil už na více jak 120 položek.
11.8.2010 Party Boombox se za poslední měsíce stala osvědčenou značkou, která do Prahy přiváží reprezentanty světové hip-hopové scény napříč jejími tvářemi odnožemi. Zatím poslední vydání včera v Lucerna Music Baru přivítalo dlouho očekávaného hosta, DJe Shadowa.
4.7.2010 Dj Shadow patrí k pilierom kvalitného hip-hopu a elektronickej hudby. Po výbornom vystúpení na Pohode v roku 2007 ho v naších končinách uvidíme aj toto leto.
21.6.2010 Ani přes léto nebude v pražském Lucerna Music Baru chybět hip-hopová party Boombox, ba naopak. Po vystoupení americké dvojice Dead Prez se na ní nejprve 7. července představí vycházející trojice Die Antwoord a 10. srpna pak naváže jedna z ikon svého žánru – DJ Shadow.
21.6.2010 Pražský klub a DJ Shadow. Je to neuvěřitelné, ale tuhle kombinaci zažijeme 10. Srpna 2010 v Lucerna Music Baru ve slavnostní premiéře. Klubová noc Boombox za necelé 3 roky svého fungování přitáhla spoustu zajímavých jmen...

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.