muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DJ MARKY

23.6.2011 Ve Starých Ždánicích na Pardubicku za měsíc vypukne další ročník převážně drum’n’bassového Let it Roll Open Air Festivalu. Vůbec poprvé mu přitom bude předcházet také jeho slovenská obdoba a nadto ještě pražský klubový warm-up.
20.7.2010 Zavedenený taneční festival Summer of Love, tak samo jako česká mutace Creamfields, pro letošek z mapy letních akcí mizí. Alespoň o nadcházejícím víkendu ale budou mít tancechtiví z čeho vybírat.
7.4.2009 Lákavý program pro příznivce elektronické taneční hudby ohlašují pořadatelé prvního ročníku rakouského Beatpatrol Festivalu, který se uskuteční 24. a 25. července v St. Pöltenu.
25.8.2008 Tři faktory – déšť, bahno a neuvěřitelná zima – letošní ročník Summer of Love poznamenaly, co si budeme nalhávat. I tak se ale nemohly stát většími překážkami ve vyposlechnutí Stereo MC's, Apparata či M.A.N.D.Y. a festival se povedl nad očekávání dobře.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.