muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: DIVOKEJ BILL

26.6.2014 Již v pátek 27. a sobotu 28. června se uskuteční v Přeštěnici u Milevska 14. ročník open airového festivalu Open Air Musicfest Přeštěnice. Tak jako každý rok, i letos na něm dostanou příležitost kapely, které byly úspěšné v soutěžích Skutečná liga, Šance Muzikus a Expedice Přeštěnice.
24.3.2014 Jeden z největších festivalů u nás, a to Rock For People, letos oslaví své 20. narozeniny. U příležitosti tohoto jubilea se uskuteční jednodenní hudební akce v Českém Brodě, která má připomenout, kde se vlastně tento festival narodil.
21.8.2013 Mladý člověk si v patnácti jde pro občanku, je na prahu života. Pro kapelu už je taková odžitá porce pořádným kusem cesty a v případě „patnáctkové“ desky Divokýho Billa se téměř nabízí metafora o zvukové plastice, která vyhladí vrásky na tváři a do povědomého výrazu má vrátit mladistvou svěžest.
10.11.2011 Už příští středu 16. listopadu se na ceremoniálu v pražské Lucerně vyhlásí vítězové devátého ročníku hudebních cen televize Óčko. Do osmi kategorií bylo vybráno celkem dvaatřicet nominovaných, pro které měli možnost v uplynulých dnech hlasovat samotní fanoušci.
6.9.2011 Celá skupina Divokej Bill usilovně pracuje na přípravě svého jubilejního 1.000. koncertu kariéry, který proběhne už tento pátek 9. září v Úvalech u Prahy.
23.7.2011 Nový festival Holešovská regata na svém prvním ročníku v areálu holešovského zámku přivítal kapely jako No Name, Chinaski, Divokej Bill, Děda Mládek Illegal Band či zpěvačku Annu K. Jak to probíhalo? Napoví naše fotogalerie?
29.6.2011 Tradiční putovní festival České hrady.cz a jeho mladší sourozenec Moravské hrady.cz jsou na startovní čáře dalšího ročníku. Během léta zavítají na celkem osm hradů a zámků, kde nabídnou vystoupení populárních domácích kapel.
20.6.2011 Areál zámku v Holešově na Kroměřížsku bude v sobotu hostit nový festival Holešovská regata. Mezi hlavní lákadla prvního ročníku patří No Name, Divokej Bill, zpěvačka Anna K., Děda Mládek Illegal Band nebo skupina Chinaski.
10.6.2011 Podobné výběry se vždycky strašně těžko hodnotí a autor recenze, který produkci daného interpreta dobře zná, musí nutně asi víc než v jiných příkladech uplatňovat subjektivní pohled na ni.
30.5.2011 V pátek 3. června se do příjemného prostředí amfiteátru vedle hlineckého pivovaru vrátí oblíbené koncerty. První z pěti akcí Léta s Rychtářem 2011 nabídne exkluzivní spojení tří interpretů.

1-10 (101) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.